in

Ľudia sa podelili o záhady, ktoré zažili v detstve a až teraz chápu, čo sa vlastne stalo

Niektoré príbehy z detstva jednoducho nedávajú zmysel, no pravdepodobne ste si povedali, že to bolo dávno a jednoducho ste zabudli na detaily. V prípade týchto ľudí bol problém inde.

#1 S manželkou som sa stretol na vysokej škole a keď sme spolu chodili, často spomínala, že keď bola malá, mala doma lekársku súpravu na hranie, ktorú jej ukradli. Ako dieťa podstúpila niekoľko operácií a tak jej rodičia kúpili túto súpravu, aby ju navykli na to, čo ju čaká. Ona sa s ňou stále hrala s otcom.

Raz som sa jej spýtal na túto lúpež. Ukázalo sa, že zlodej neukradol nič iné. Ani peniaze, ani televízor, ani šperky. „Takže sa niekto vlámal do vášho domu a ukradol iba lekársku súpravu a nič cenné?“ spýtal som sa jej.

Keď povedala áno, spýtal som sa jej, či jej niekedy napadlo, že rodičia jednoducho vyhodili túto súpravu, keďže ich už nebavilo, že do nich stále s niečím pichá aj keď už ju nečakal žiaden zákrok. Spýtala sa na to svojho otca a ukázalo sa, že som mal pravdu.

Zdroj: Image by azerbaijan_stockers on Freepik

#2 Môj manžel mi povedal, že ho v poslednom ročníku na základke bežne vytiahli z triedy a vzali do telocvične, aby si zahádzal na kôš. Vždy len jeho. Nemyslel si, že je na tom niečo divné, len nechápal, prečo to má dovolené len on. Ukázalo sa, že jeho rodičia povedali učiteľom, že si neželajú, aby sa ich syn zúčastnil na sexuálnej výchove.

Zdroj: Pexels

#3 Raz večer sme boli kempovať a brat chytil rybu. Z nejakého dôvodu sme sa ju rozhodli nechať nažive. Na druhý deň sme sa na ňu šli pozrieť a zistili sme, že cez noc vyrástla o 10 centimetrov. Boli sme z toho nadšení a nechápali, že ryby tak rýchlo rastú. Minulý rok sme sa na to spýtali otca a on vysvetlil, že pôvodnú rybu ukradol medvedík čistotný a tak zúfalý šiel uloviť ďalšiu. Vzal prvú, čo chytil, preto bola väčšia, a stihol ju dať na pôvodné miesto len pár minút predtým, než sme sa zobudili. Celé detstvo sme nespochybňovali, že ryby rastú rýchlo.

Zdroj: Pexels

#4 Vyriešil som záhadu, ktorá trápila moju mamu. Kým som nemal 18, nemal som povolené cez týždeň hrať XBOX. Vždy v noci som sa preto potichu vkradol do pivnice, aby som si mohol zahrať. Raz v noci však moja mama niečo potrebovala z pivnice, takže som rýchlo vypol televízor a skryl sa v izbe pre hostí a modlil sa, že si nevšimne, že je zapnutý XBOX alebo nezapáli svetlo. Skryl som sa za posteľ a na moje zdesenie, mama vošla do izby hneď po mne a zapálila svetlo. Spanikáril som a tak keď začala hrabať v skrini, rýchlo som prebehol okolo nej. Takmer som sa dotkol jeho trička a keby ma uvidela, pravdepodobne by dostala infarkt. Podarilo sa mi dostať až do mojej izby bez toho, aby to zistila. Odvtedy prešlo asi 5 rokov a s mamou sme sa len tak rozprávali a ona spomenula, že našľapujem strašne potichu. Tak som jej vysvetlil, že som mal tréning, keď som chodil hrať XBOX. Vysvetlil som jej aj celý incident s hosťovskou izbou. „Takže tam dole naozaj niekto bol,“ povedala moja mama s kamennou tvárou. Celý ten čas si myslela, že v tú noc bol v tej miestnosti duch.

Zdroj: Pexels

#5 Keď som mala 4 roky, živo si pamätám, ako som nastúpila do maminho auta a ona mi povedala, že naša mačka zomrela. Tvrdila, že sa s ňou ponáhľala k veterinárovi a hoci sa veľmi snažil, nezvládla to. O 15 rokov neskôr som započula rozhovor môjho otca so strýkom. Hovorili o mačke, ktorú moji rodičia dostali jedny Vianoce (áno, presne tú mačku). „Áno, tá vec bola príliš agresívna, tak som ju vzal na farmu a dal som ju preč,“ povedal môj otec strýkovi. Normálni rodičia klamú svojim deťom, keď ich domáci miláčik zomrie, a povedia im, že ho jednoducho odniesli niekam na farmu. U mňa to bolo naopak.

Zdroj: Pexels

#6 Môj otec bol kedysi veľmi nábožensky založený. Každú noc ma uložil do postele a povedal mi: „Milujeme ťa. Boh ti žehnaj. Dobrú noc.“ Vždy som sa tomu čudoval, keďže v tom čase už prestal chodiť do kostola. Teraz mám 28 rokov a minulý rok sme spolu pozerali koncert Brucea Springsteena, ktorý je jeden z jeho najobľúbenejších interpretov. Na konci koncertu spevák zakričal publiku: „Milujeme ťa. Boh ti žehnaj. Dobrú noc!“ To bol ten dôvod, prečo mi to otec celé roky hovoril.

Zdroj: Pexels

#7 Zistil som, že môj otec nebol v roku 2005 na „služobnej ceste“, ale na svadbe môjho strýka a nechcel ma vziať so sebou takú diaľku, pretože to bolo v Írsku a vedel, že by som tam chcel ísť, keby mi o tom povedal. Keď sa na to pozriem spätne, nechápem, ako som tomu uveril. Môj otec je školník.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Africký zázrak. Narodil sa v roku 1990, jeho matka však zomrela v roku 1986

Na pokračovanie sa tešíte zbytočne. Toto sú seriály, ktoré boli nechané na pospas osudu