in

Ľudia sa podelili o znamenia, ktoré im napovedali, že ich ich partner podvádza

Niekedy vás vaša intuícia ihneď upozorní, že niečo nie je v poriadku. Nie vždy jej však hneď uveríte a myslíte si, že ide len o zlý pocit. Títo ľudia pochopili na vlastných chybách, že nejde.

#1 Chcel som ju po práci prekvapiť, ale keď som zazvonil, otvoril nejaký cudzí chlap. Ukázalo sa, že to bol jej snúbenec, ktorý pracoval v zahraničí a rozhodol sa prísť domov skôr, aby ju prekvapil. Nemal som poňatia, že je zasnúbená. 

Zdroj: Pexels

#2 Začala tráviť veľa času u jej „bratranca“. Bol som presvedčený, že je to výhovorka. Rozhodol som sa jej preto skontrolovať telefón a bol som šokovaný, keď som zistil, že som sa mýlil. Naozaj chodila za bratrancom, len mi nepovedala, že spolu spávali.

Zdroj: Pexels

#3 Svojmu milencovi neustále sľubovala, že ma opustí a budú spolu. Keď to neurobila, rozhodol sa mi zavolať a všetko mi povedať.

Zdroj: Pexels

#4 Prišiel jej účet za telefón a ukázalo sa, že posielala viac ako 600 smsiek za mesiac na jedno číslo. Zdalo sa mi povedomé a tak som na neho zavolal. Ozval sa mi môj kamarát.

Zdroj: Pexels

#5 Moje malé deti mi povedali, že ho videli bozkávať našu susedu a moju najlepšiu kamarátku.

Zdroj: Pexels

#6 Bol šialene žiarlivý a stanovoval pravidlá, ktoré však platili len pre mňa. Nemohla som si zamykať telefón heslom, nesmela som mať Snapchat, musela som neustále zdieľať svoju polohu atď. Ja nie som žiarlivá, takže by mi nenapadlo kontrolovať ho a tak som to zistila náhodou.

Zdroj: Pexels

#7 Povedala mi, že jej kamarát, s ktorým sa spoznala online, u nej prespí, aby si spolu konečne mohli pozrieť nejaký film. Upozornila ma, aby som ich nerušil. Bol som tak naivný, že som s tým v tej dobe nemal žiaden problém. Došlo mi to až neskôr.

Zdroj: Pexels

#8 Do denníka si napísala, že si myslí, že „ženy majú v modernej dobe právo spať s kým chcú a rozširovať si obzory“, hoci bola v tom čase so mnou vo vzťahu. Našiel som ho položený na stole.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Fotografie, ktoré sa vás pokúsia zmiasť tým najlepším možným spôsobom

6. séria Rookie vyjde neskôr, než ste čakali. Ukáže však nového zloducha, ktorý všetko poriadne zamotá