in

Ľudia sa smejú žene, ktorej profil na zoznamke obsahuje pravopisnú chybu

Na zoznamkách sa dá nájsť kadečo a je to nekonečná studnica nielen múdrosti, ale aj rôznych extrémnych ľudí. Zaujímavá vec sa stala žene, ktorá pri vypĺňaní profilu urobila veľmi vtipný preklep, ktorý sa stal virálnym.

Zdroj: Andrea Piacquadio/Pexels

Online zoznamovanie môže byť skutočným mínovým poľom, keď vás niekto chytí na háčik a neustále sa stretáva s nesprávnou osobou. Ale môže byť zábavné spravovať si svoj zoznamovací profil – môžete si vybrať obrázky, ktoré najlepšie vystihujú vašu osobnosť, a napísať životopis, ktorý vyjadruje presne to, čo od potenciálneho partnera hľadáte.

Zdroj: Vladimir Kudinov/Pexels

Od toho, aký vážny vzťah hľadáte, až po vlastnosti, ktoré musí mať váš partner, môžete zahrnúť toľko detailov. Keď však niekto nasnímal profil ženy na zoznamke, ľudia povedali, že dúfajú, že ide o „pravopisnú chybu“, a nie o správnosť informácií.

Zdroj: Marek Levak/Pexels

V profile mala napísané: „Som lojálna, čestná, milujúca osoba, ktorá hľadá niekoho, s kým by som si mohla zapamätať chvíle a túliť sa s ním na konci dlhého hovna.“ Zatiaľ čo si myslíme, že mala v úmysle napísať: „na konci dlhej smeny“ (shift vs. shit). V odpovediach niekto žartoval: „Myslím, že väčšina párov má také ciele v oblasti vzťahov.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre