Ľudia splachujú do záchodov vo vlakoch naozaj divné veci – objavili tam napríklad podprsenku či svadobné prstene

Ľudia vo vlakoch splachujú naozaj bizarné predmety, ktoré v záchode nemajú čo robiť a v dôsledku toho sa často upchávajú a sú nefunkčné. Pasažieri boli vyzvaní, aby na záchodoch vo vlakoch dodržiavali tri hlavné zásady používania: pee, poo and paper.

Vlaky spoločnosti Virgin Trains

Vlaková spoločnosť Virgin Trains so sídlom v Spojenom kráľovstve vydala upozornenie pre všetkých svojich cestujúcich, v ktorom ich prosí, aby nesplachovali do záchodov zbytočné veci. Podľa štatistík sa každý deň v ich vlakoch vyradia 4 záchody z prevádzky kvôli nesprávnemu používaniu. Celkovo ich opravy toaliet stáli 180 000 libier.

Podprsenka nie je jediný divný predmet, ktorý v záchodoch objavili. Okrem nej sa tam často nachádzali napríklad okuliare, snubné prstene, plienky, staré mobily a futbalový šály (niekto bol po ceste domov asi sklamaný z výkonu svojho obľúbeného tímu). Asi 90% upchaní bolo však spôsobené vlhčenými utierkami.

Zábavné upozornenie vlakovej spoločnosti

Michael Jacks, vedúci flotily a inžinierstva v spoločnosti Virgin Trains, povedal: „Dobre sme sa zasmiali, keď sme v toalete našli podprsenku, pretože to je celkom neobvyklé.“ Či sa podobné predmety nachádzajú aj v slovenských vlakoch nevieme, no ani o tom moc nepochybujeme.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Nahý muž sa polial naftou a pokúsil sa zapáliť na čerpacej stanici

Lietadlový fanúšik odhalil prísne utajený let Trumpa – letel aj ponad Slovensko a Česko