in

Má 18 a jej priateľ 60, ich srdcia vraj aj napriek generačnému rozdielu hovoria rovnakým jazykom

Keisha Louise, 18-ročná fitness influencerka zo škótskeho Irvine, sa ocitla v centre kontroverzií, keď začala randiť s Dimitriosom Fotisom, o 42 rokov starším mužom. Napriek očividnému šťastiu a spoločným záujmom ľudia na internete rýchlo vyniesli súdy o ich nekonvenčnom vzťahu. Keisha sa ujala vedenia a postavila sa priamo proti negativite.

Keisha a Dimitrios vzdorujú spoločenským stereotypom tým, že nachádzajú lásku napriek značnému vekovému rozdielu. Ich spoločný záujem o fitness a výživu zohral zásadnú úlohu pri budovaní ich spojenia. Dvojica, ktorá pravidelne zdieľa videá o cvičení na TikToku, ukazuje svoju spoločnú vášeň a zároveň inšpiruje ostatných, aby zostali fit a zdraví.

Zdroj: nikeishalouise / TikTok

Bohužiaľ, vzťah páru si získal intenzívnu kontrolu od posudzujúcich jednotlivcov, ktorí kritizujú ich vekový rozdiel. Títo ľudia sa dostali do sekcií komentárov ich videí, pričom niektorí sa uchýlili k osočovaniu a hanlivým poznámkam. Aj keď tieto komentáre mohli byť ľahko ignorované, Keisha sa rozhodla riešiť negativitu priamo a podelila sa o ďalšie podrobnosti o ich vzťahu a dokonca nahrala videá z ich každodenného života.

Zdroj: nikeishalouise / TikTok

Napriek pokusom niektorých ľudí zatieniť ich puto, Keisha a Dimitrios tiež našli obrovskú podporu od svojej komunity na sociálnych sieťach. Mnohí jednotlivci zdieľali svoje vlastné príbehy vzťahov s výraznými vekovými rozdielmi, čím ukázali, že láska by sa nikdy nemala obmedzovať na spoločenské normy. Keishini sledovatelia chválili ich vzťah a zdôrazňovali, že šťastie by nikdy nemalo byť obmedzené vekovými rozdielmi a povzbudzovali ostatných, aby boli otvorenejší.

Zdroj: nikeishalouise / TikTok

Jeden komentár znel: „Toto je to najroztomilejšie, toto je skutočná láska, vek je len číslo, ľudia musia prestať tak rýchlo posudzovať, hlavné je, že si šťastná.“ Keisha odpovedala na tento komentár, vyjadrila svoju vďačnosť a potvrdila svoju lásku k Dimitriosovi. Povedala: „Tento muž mi ukázal lásku ako nikto iný a správal sa ku mne tak, ako by sa ku mne malo správať. Dva roky a nikdy som sa pri nikom necítila tak bezpečne.“

Zdroj: nikeishalouise / TikTok

Niekto iný napísal: „Pokiaľ ste obaja šťastní, ignorujte negatívne reči. Obaja vyzeráte tak šťastne,“ na čo Keisha odpovedala: „Nikdy som necítila takú lásku a uznanie ako k tomuto mužovi. Dva roky a stále ho milujem ako v deň, keď som ho stretla.“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre