in

Má o život menej. Mačka zaútočila na stromček, spôsobila „mačastrofu“

Mačky a vianočné stromčeky sú odvekí nepriatelia. Nevedno prečo, štvornohé potvorky sa extrémne rady hrajú s vianočnými ozdobami, guľami visiacimi na stromčeku a tak podobne. Internet je doslova preplnený videami z týchto kurióznych situácií, kedy by majitelia mačiek najradšej svojho miláčika vyhnali na Vianoce von do tmy.

Zdroj: YouTube/ Funny And Cute Cat Life, YouTube/all Cats

Vianoce sú obdobím radosti, lásky a pokoja. Niekedy však stačí jedna jediná chvíľa a zmenia sa na pohromu. Svoje o tom určite vedia chovatelia mačičiek, pre ktorých vie byť toto obdobie poriadne stresujúcim časom. Samozrejme, ak svoje milé stvorenia chovajú v interiéri. Mačky a vianočné stromčeky totiž spolu dohromady nejdú.

Dôkazom tohto nášho tvrdenia je „polovtipné“ video zo sociálnej siete YouTube. Mačička sa obšmieta okolo stromčeka, zrazu ho potiahne k sebe a nádherne vyzdobená dekorácia padne rovno na nezbedné zvieratko.

Pre pár gulí to boli posledné chvíle ich existencie, štvornohé zviera takisto prišlo o jeden zo svojich niekoľkých životov a majiteľ či majiteľka musel stromček dekorovať na novo. Aj také vedia byť Vianoce s kombináciou mačičky a vianočného stromčeka.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre