in

Má šťastie, že je nažive! Modelku počas fotenia strhla vlna do oceánu

Fotenie modelky v USA sa nemohlo pokaziť viac, keď ju zasiahla vlna. Žena stála na skale pri oceáne a pózovala v krásnych modrých šatách v Palos Verdes v Kalifornii. Slnko svietilo, voda sa leskla a všetci vyzerali, že majú skvelý deň. Príroda je však nevyspytateľná a modelku zasiahla vlna a odniesla ju do mora.

Autor tejto fotografie je cluczkow

Dobre, pokaziť by sa to mohlo viac, ak by tam boli žraloky. Nečakaná vlna ju najprv vyviedla z rovnováhy a keď voda ustúpila, vzala ju so sebou. Shayla Welchová zachytila tento desivý okamih na kameru a povedala, že sa to všetko stalo tak rýchlo.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Shayla Welch (@shayla.welch)

„Všetko prebiehalo skvele,“ spomínala. „Boli sme na konci fotenia, keď sa Kate rozhodla urobiť niekoľko estetických fotografií bližšie k vode. Až do tohto momentu bola voda pokojná! Zliezla dolu a hneď za ňou prišla veľká vlna a zmietla ju. Našťastie ju zatlačila priamo do jaskyne. Niekoľko minút sme Kate nevideli ani nepočuli a mysleli sme si, že sa jej zasekli šaty alebo ju vytlačili na breh. V tomto momente som prestala natáčať a ľudia mi povedali, aby som sa vrátila a neskákala do vody. Zavolali sme policajtov. Prišiel vrtuľník. Kate sa z jaskyne vyplazila úplne bez zranení. Drobné škrabance. Bolo to strašidelné, ale v ten deň sme dostali veľkú lekciu!“

shayla.welch/instagram

Ľudia nemohli uveriť, aké šťastie mala modelka, že vyviazla len s drobnými zraneniami. Existovalo riziko, že sa jej šaty mohli zachytiť o skaly a mohla sa utopiť.

Jeden z divákov povedal: „Fotograf ju vôbec nemal dostať do takejto situácie. Som z toho frustrovaná, keď sa na to pozerám.“

Ďalší dodal: „To je jedno z najhorších miest, kde sa dá fotiť.“

Tretí napísal: „Má také šťastie, že je nažive, že je to desivé.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre