in

Mala na sebe takmer 3 kilá oblečenia! Takto sa žena na letisku rozhodla vyhnúť poplatkom za nadbytočnú batožinu

Mladá cestovateľka sa rozhodla prekabátiť leteckú spoločnosť a na počudovanie sa jej to podarilo. Tým, že mala na sebe takmer 3 kilá oblečenia, sa vyhla ďalším poplatkom za nadbytočnú batožinu. Fotku, ako vyzerala po zrealizovaní svojho šikovného nápadu, zavesila na internet a ľudia sa bavia na jej vynaliezavosti. Informuje o tom Brightside.me.

pixabay.com

Prekročila hmotnostný limit

Vynaliezavá mladá cestovateľka Gel Rodriguez sa nedávno dostala na titulky pre svoj kreatívny prístup k vyhýbaniu sa dodatočným poplatkom za batožinu. Keď jej príručná taška prekročila povolený hmotnostný limit 7 kíl, Gel sa rozhodla pre jedinečné riešenie. Jej vtipný príspevok s touto skúsenosťou sa rýchlo stal virálnym a ukázal jej rýchle myslenie a zmysel pre humor.

Pasažierku z Filipín zamestnanec leteckej spoločnosti pri odbavovacej priehradke informoval, že jej kufor váži viac ako 9 kíl a bude za ňu účtovaný poplatok. Ona sa však rozhodla, že namiesto platenia, sa šikovne zbaví nadbytočných kíl a nebude musieť platiť ani cent.

FB/Gel Rodriguez

Riešením sú vrstvy

Tým, že si Gel navrstvila viacero tričiek, nohavíc a búnd, jej batožina znížila svoju váhu z pôvodných 9 kíl na 6,5 kg. 

„Nechcela som platiť poplatok za nadmernú batožinu, pretože to bolo len 2 kg navyše“ vysvetlila Gel v rozhovore. Aj keď bolo šikovné riešenie Gel, ako sa vyhnúť plateniu dodatočných poplatkov za batožinu, úspešné, priznala, že so sebou prinieslo aj problémy. „Bolo mi naozaj horúco,“ povedala.

Zdroj

   
guest

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

12 fotiek, ktoré dokazujú, že deti žijú vo svojom vlastnom svete

15 obrázkov, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako niečo iné