in

„Mala som pomer s 300 ľuďmi – ľudia hovoria, že je to nechutné, ale moji rodičia sú na mňa hrdí.“

Annie z Austrálie sa priznala, že si stanovila cieľ mať pomer s 300 mužmi v priebehu jedného roka. Tento „sen“ sa jej podarilo uskutočniť. Aj keď sa o tom jej mama dozvedela z novinového článku, je na ňu hrdá, pretože zarába toľko, že si okrem nej môže všetko dovoliť skoro celá rodina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Don’t Judge (@lovedontjudgeshow)

Žena prezradila, že spala s 300 mužmi, a namiesto toho, aby sa tomu vyhýbala, je hrdá na svoj sexuálny život, ktorý zdieľa online s obrovskou základňou fanúšikov. Annie zo Zlatého pobrežia v Austrálii, ktorá je súčasťou série Love Don’t Judge na YouTube, otvorene hovorí o svojom tabuizovanom sexuálnom živote.

Zdroj: lovedontjudgeshow/Instagram

Odhalila, že spala s viacerými ľuďmi ako väčšina ostatných. Prezradila, že zdieľanie svojho sexuálneho života na internete sa prvýkrát začalo v roku 2020 a odvtedy sa rozrástlo na jej „stanovenie cieľov“, ako je jej cieľ vyspať sa s 300 ľuďmi za rok.

Zdroj: San Fermin Pamplona/Pexels

Annie vysvetľuje: „Prvýkrát som začala robiť pikantný obsah v roku 2020. Bolo to počas Covidu, videla som niektoré dievčatá na TikTok hovoriť o všetkých peniazoch, ktoré zarobili, a pomyslela som si, že to znie celkom jednoducho. Teraz sú to štyri roky a milujem to. Keď som začínala, zarábala som asi 9 000 dolárov (AUD) mesačne, teraz zarábam 250 000 dolárov (AUD) mesačne.“

Zdroj: Pixabay/Pexels

Annie prezradila, že jej mama sa o jej sexuálnych avantúrach dopočula až po tom, čo videla novinový článok, ktorý bol zdieľaný na Facebooku. Annie pripúšťa, že to nebol najlepší spôsob, ako sa dozvedieť o novej kariére svojej dcéry. Mama Karyn priznáva: „Nevedela som, čo je OF [Only Fans] a chvíľu mi trvalo, kým som to prijala.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre