in

Mama v úprimnom videu ukázala, aké je to dovolenkovať s batoľaťom

Zobrať deti na rodinnú dovolenku znie ako dobrý nápad. Ste mimo domu, vidíte nové prostredie, trávite čas so svojimi milovanými a čo je najdôležitejšie, vytvárate si nové spomienky. Veľa nezabudnuteľných spomienok. Má to však jeden háčik. Vaše deti sa magicky nenaučia ako sa rýchlo prispôsobiť novým podmienkam a táto mama sa to rozhodla ukázať tak, ako to je. Píše o tom UPWORTHY. 

Zdroj: TikTok (thedailytay)

Rozdvojená osobnosť

Taylor Wolfe, mama, blogerka, príležitostná komička a majiteľka obchodu, trafila klinec po hlavičke virálnym videom, ktoré ukazuje skúsenosť s rozdvojenými osobnosťami, ktoré majú mnohí rodičia na dovolenke.

Na jednej strane sa mama zo všetkých síl snaží byť šťastná, žiť prítomným okamihom a vytvárať si spomienky. Veľa a veľa spomienok. Na druhej strane sa však zdá, že všetko trápenie s batoľaťom sa zhoršuje, keď ste mimo domova.

„Cestovanie s batoľaťom je ťažké, ale stojí to za to,“ začína svoje parodické video. Hneď po týchto slovách nasledoval záber, v ktorom vyzerala vystresovane a zízala na svoje dieťa, ktorému sa nedarí zaspať. Komentuje to: „Ešte stále nespí. Preto tu sedím. Nie je vonku dostatočne tma.“

Zdroj: TikTok (thedailytay)

Záber za záberom

Potom sa zábery vracajú späť k šťastnej verzii mamy, ktorá dúfa, že jej dcéra bude mať v rezorte dobrý deň, pretože si konečne dobre zdriemla. Takže znova je na chvíľu všetko dobré.

A potom zas zmena. Taylor zas sedí nad svojou dcérou a lamentuje: „Neviem, prečo sme to urobili!“ 

Video zapôsobilo na mnohých ľudí v komentároch, ktorí si zažili rovnakú stresovú situáciu a snažili sa zachovať si pozitívny prístup.

Jeden komentujúci napísal: „Toto je dôvod, prečo robím veľa pekných fotiek svojich detí na dovolenke, aby som potom falošne spomínal, že som si užil každú sekundu.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

17 obrázkov, ktoré dobre preveria váš zrak

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #326 – ked sa s mamou stretneš na dverách. Ona do práce a ty domov