in

Mamička s 800 tetovaniami si kvôli jej vzhľadu nevie nájsť prácu

Tetovania už dlho vyvolávajú diskusie najmä medzi rôznymi generáciami. Postupom času však narastá akceptácia zdobenia tela týmto spôsobom. Melissa Sloan stelesňuje jedinečný príklad tohto umenia. Ak vás zaujímajú príbehy, ktoré spochybňujú stereotypy, tu je ďalší z nich, ktorý by vás mohol osloviť. Ponorte sa do príbehu matky, ktorá vyvoláva kontroverziu a čelí kritike za tetovania na svojom tele.

46-ročná Melissa Sloan pochádza z Walesu a predtým bola zamestnaná ako upratovačka toaliet, ale teraz zisťuje, že si nedokáže nájsť ani len podobnú prácu kvôli rozsiahlemu tetovaniu, ktoré zdobí jej tvár a telo. Melissa čelí pri hľadaní zamestnania náročnému obdobiu, pretože jej vzhľad sa stáva základom pre predsudky.

Zdroj: Melissa Sloan / Facebook

„Nemôžem si nájsť prácu,“ hovorí Melissa v jednom rozhovore. „Požiadala som o prácu čistenia toaliet neďaleko miesta, kde bývam, a nechcú ma prijať kvôli mojim tetovaniam.“ Melissa skutočne nevie pochopiť, prečo iní investujú energiu do premýšľania nad jej tetovaniami. „Ak by mi niekto zajtra ponúkol prácu, išla by som pracovať – okamžite by som prijala túto ponuku.“

Zdroj: Melissa Sloan / Facebook

Jej cesta s tetovaniami sa začala v jej 20tich rokoch a vyvinula sa v hlboko zakorenenú vášeň. Špeciálne miesto v jej srdci má najmä tetovanie na tvári. Melissa už trikrát navrstvila nové tetovania na staré, čo vyvrcholilo bohatou tapisériou umenia na jej tvári.

Zdroj: Melissa Sloan / Facebook

Napriek problémom, ktorým čelí pri hľadaní práce, Melissa potvrdzuje, že naďalej si dáva robiť minimálne tri nové tetovania každý týždeň, pričom o sebe hovorí, že je na nich nepopierateľne „závislá“.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

30 ľudí, s ktorými by ste si deň vymeniť nechceli

Majiteľka a jej fenka boli tehotné v rovnaký čas. Spoločne podstúpili ultrazvuk, rozkošné zábery vás dostanú