in

Mamička troch detí sa zobudila do nočnej mory – pavúk jej nakládol mladé pavúčiky do ucha

Ušno-nosno-krční lekári sa stretávajú s rôznymi predmetmi, ktoré sa ľuďom zasekávajú v nosoch alebo ušiach, a občas sa na týchto miestach zahniezdi aj zmätený chrobáčik alebo pavúčik.

Zdroj: Pixabay

Je to pár týždňov dozadu, kedy sme písali o žene, ktorej sa v uchu usadil malinký pavúčik a zvliekol sa jej tam z kože. Už len z tohto väčšine ľudí prebehne mráz po chrbte, no predstavte si, že tento prípad mohol byť ešte horší.

Zdroj: Pexels / Pixabay

29-ročná mamička troch detí, Lucy Wild, totiž zažila podobný scenár a z ucha si jedného dňa sama vytiahla malého pavúka. Toto zdesenie už samo o sebe stačilo a Lucy dúfala, že problém s divnými zvukmi a pohybmi v jej uchu bol týmto vyriešený. Ani nevedela, ako veľmi sa zmýlila.

Zdroj: Youtube / SWNS

O tri týždne sa zvuky a pohyby v jej uchu totiž zhoršili, a dokonca začala zažívať zvláštnu šteklivú bolesť. Rozhodla sa teda svoje vlastné ucho preskúmať malou kamerkou predtým, než by navštívila lekára. To, čo vo svojom uchu našla, ju traumatizovalo ešte viac, ako ten jeden malý pavúčik, ktorého tam našla predtým.

Zdroj: Youtube / SWNS

Kamera totiž odhalila pavučinu plnú malých potomkov toho jedného pavúčika, ktorého sa jej podarilo dostať von. Žena mala teda v uchu hniezdo plné malých pavúčikov.

Zdroj: Youtube / SWNS

Lucy okamžite navštívila lekára a nechala si toto hniezdo z ucha vysať. Zákrok to bol ale tak bolestivý, že Lucy tvrdí, že by si radšej prešla ďalším porodom. O dva týždne sa uvidí, či bol zákrok vôbec úspešný a či sa lekárovi podarilo odstrániť celé hniezdo. Lucy totiž tvrdí, že tam kamerkou stále ešte kúsok vidí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre