in

Mandy a Georgie z Young Sheldon dostanú vlastný seriál. Pozrite sa, čo všetko už o ňom vieme

Young Sheldon sa pomaly ale isto blíži k svojmu koncu, no to neznamená, že tento príbeh úplne končí. CBS má totiž veľké plány s dvoma obľúbenými postavami z tohto seriálu. Píše o tom Deadline.

CBS sa chystá na spinoff Mladého Sheldona od výkonných producentov seriálu Steva Hollanda, Stevena Molara a Chucka Lorrea a štúdia Warner Bros Television.

Zdroj: CBS

Nová séria sa zameria na postavy Georgieho Coopera a jeho snúbenice Mandy McAllister, ktorých v seriáli stvárnili Montana Jordan a Emily Osment. Vraj ešte stále prebiehajú dohady medzi stanicou a hercami, no ponúkajú im 13 častí, ktoré by mali vyjsť na prelome rokov 2024 a 2025.

Pre vzťah Georgieho a Mandy však zatiaľ neexistuje jasný plán. V Teórii veľkého tresku je však postava Georgieho dvakrát rozvedená a tak je zrejmé, že ich vzťah nevydrží.

Keďže sa Young Sheldon už približoval k udalostiam v Teórii, pokračovanie Georgie a Mandy by mohlo potenciálne dosiahnuť obdobie súbežné s TVT, hoci ak sa Sheldon objaví v tomto pokračovaní, očakáva sa, že ho stvárni hviezda Young Sheldon Iain Armitage a nie Jim Parsons z Teórie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre