Miliardár s “príznačným priezviskom” prišiel kvôli rozvodu o 20 miliónov a tak sa začal mstiť svojej EX dosť zaujímavým spôsobom

Ako to už v Amerike býva niekedy viete kvôli rozvodu prísť naozaj o všetko (to je asi aj dôvod popularity predmanželských zmlúv v tejto krajine) . Milardár menom Bill Gross takto prišiel o 20 miliónovú nehnuteľnosť. Možno znie toto priezvisko ako “bežné” ale ak si ho preložíš zistíš, že Gross znamená v slovenčine hrubý, neslušný, zle sa správajúci jednoducho k***t.

 

Bill neostal nič dlžný svojmu priezvisku a po prehranom súde podľa jeho exmanželky zanechal nemilé prekvapenie. Tá po príchode do svojho “tvrdo vydreného” majetku cítila zápachy ľudských prdov, zvratkov a prázdne spreje, ktorých účelom bolo presne takýto zápach šíriť vzduchom.  Informoval DailyMail.

Ďalej našla mŕtvu rybu vo ventilácií. Následne si jej bývalý manžel zobral ovládače od telky, klimatizácie a všetkej elektroniky, ktorá ešte ostala v dome.

Nuž láska je láska a aj keď trvá 21 rokov ako v tomto prípade nikdy nevieš, či ti tvoj partner nevyvedie nejakú zlobu ako napríklad v tomto songu.

 

 

Podpor FunnyNews svojim lajkom na Facebooku 

 

Zanechať komentár

avatar

Prosím, už nie…

Čakal výklad svojho sna, dostal neskutočný odfajč!