in

„Minul som viac ako 100 000 dolárov, aby som sa zmenil na Britney Spears“

Každý z nás má svoje sny a túžby, ale pre niektorých sú tieto sny oveľa viac ako len fantázie. Tento chlap menom Bryan sa rozhodol úplne premeniť svoj život a vzhľad, aby sa čo najviac priblížil svojmu idolovi, Britney Spears. Prečítajte si o jeho neobyčajnej ceste, ktorá je plná odvahy, odhodlania a vytrvalosti.

 

Bryan Ray, superfanúšik Britney Spears, minul tisíce dolárov na viac ako 100 kozmetických procedúr, aby sa podobal na popovú hviezdu. Hovorí však, že ešte neskončil, pretože plánuje zmeniť farbu očí aj napriek riziku oslepnutia. V rozhovore vysvetlil, ako to celé začalo.

Otázka, či by rodičia mali dovoliť svojim dospievajúcim deťom podstúpiť plastickú operáciu, bola dlho zdrojom búrlivých diskusií na internete a táto téma bola obzvlášť populárna po tom, čo vyšlo najavo, že Kylie Jenner si nechala vo veku 17 rokov kozmeticky vylepšiť pery.

Pre Bryana bolo od začiatku jasné, že ho rodičia podporia v akomkoľvek rozhodnutí, ktoré urobí. Jeho vlastná cesta premeny začala v 17 rokoch, keď jeho matka zaplatila 25 000 dolárov za jeho nový úsmev a neskôr dostal plastiku nosa ako darček k 21. narodeninám.

Zdroj: beeray416 / Instagram

V rozhovore sa otvoril o svojom želaní zmeniť vzhľad a povedal, že svoju premenu považuje za umelecké dielo. Tiež dal jasne najavo, že sa nesnaží o dokonalosť, ale že je len inšpirovaný krásou Britney.

Aby si tieto výsledky udržal, investuje do pravidelnej údržby, vrátane botoxu každých šesť týždňov, depilácie celého tela každých 10 týždňov a takmer 500 dolárov mesačne na produkty starostlivosti o pleť. Jeho matka to však už za neho neplatí, robí to sám.

Zdroj: beeray416 / Instagram, britneyspears / Instagram

Bryan si uvedomuje, že spoločnosť stále stigmatizuje tých, ktorí sa snažia podobať celebritám prostredníctvom kozmetických procedúr. Uvedomuje si, že jeho životný štýl nie je pre každého, no napriek tomu, že ho ľudia môžu označiť za čudného alebo blázna, Bryan verí, že jeho otvorenosť o jeho ceste prispeje k zníženiu akejkoľvek stigmy spojenej s premenami plastickej chirurgie. A jeho cieľom je naďalej podporovať pozitívnosť tela vlastným spôsobom a rešpektovať individuálne rozhodnutia.

Zdroj: beeray416 / Instagram

Okrem toho Bryan nikdy nečakal, že bude vyzerať presne ako ona, pretože tvrdí, že rozumie obmedzeniam svojich fyzických čŕt. Namiesto toho bolo jeho cieľom vždy spolupracovať s plastickými chirurgmi na zmene špecifických vlastností, inšpirovaných vzhľadom Britney.

Zdroj: beeray416 / Instagram

Bryan mal doteraz jedinečnú možnosť stretnúť sa s popovou hviezdou osobne 3-krát. Jeho obľúbeným stretnutím bolo ich prvé stretnutie na Maui, keď bol na rodinnej dovolenke. Spomenul si, že bol nervózny, keď nečakane narazil na Britney na vonkajšom blšom trhu. Podarilo sa mu s ňou porozprávať, počas čoho jej poďakoval za inšpiráciu a dokonca prezradil, že si nechal urobiť zuby, aby sa podobal jeho úsmev na ten jej, na čo Britney odpovedala, že si to cení ako „obrovský kompliment na celý život“.

Napriek jej sláve je podľa Bryana Britney veľmi láskavá a príjemná, čo na ňom zanechalo trvalý pozitívny dojem.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre