in

Mladý pár, našiel vo svojom novom dome, hrôzostrašnú bábiku, ukrytú a priviazanú v kufri!

Používateľka TikTok @stonestack_rennovation na svojom kanáli vysvetlila, ako sa nedávno s partnerom presťahovala do domu zo 60. rokov. Samozrejme, že keď sa nasťahujete, budete skúmať svoje nové prostredie a prehľadáte každý jeden kút. Mladý pár zostal veľmi prekvapený, keď začali pracovať na modernizácii svojho domu, plného skrytých skvostov a charakteru.

@stonestack_renovation Replying to @Kim Leslie Sorry for the delay in getting part 3 out, we have bedn extremely busy renovating and celebrating new year #fyp #hiddengems #renn #rennovation #rennovationproject #foryou #foryourpage #f #hidden #creepy ♬ original sound – Stonestack renovation

Pri skúmaní svojho nového domu, manželia objavili malý priestor, ukrytý za dvoma dverami a závesom. Ako sa dalo očakávať, zvedavosť ich premohla a odvážili sa vojsť dnu, aby zistili, čo tam nájdu.

Žena si najprv myslela, že priestor slúži len ako sklad, ale zmenila názor, keď si všimla, že časť je zablokovaná. Vzala baterku a ešte raz sa pozrela. Vzadu uvidela ukrytý strieborný kufor značky Rimowa. Aj keď táto značka má hodnotu slušnej sumy dolárov, dvojica sa bála hlavne toho, čo nájdu vnútri kufra.

„Nemysleli sme si, že je to mŕtve telo. Necítili sme žiadny nepríjemný zápach a neboli tam ani žiadne muchy alebo červíky,“ vysvetlila žena.

black and gray metal bench
Autor tejto fotografie je Robbie

„V tej chvíli ale prišiel môj pes a správal sa čudne. Asi sa trochu bál, keď videl taký veľký kufor a netušil, čo by mohlo byť dnu. Ale boli tam len nejaké staré sladkosti, súprava na šitie, ceruzka. Nič špeciálne.“

Menší kufrík – ktorý sa nachádzal vo väčšom kufríku – však obsahoval niečo oveľa zaujímavejšie.

„Dnu bola veľmi zvláštna bábika. Myslím, že by to mohol byť zberateľský predmet,“ dodal TikToker. „Je to ale trochu zvláštne, lebo bola pripútaná. A ani môj pes nevyzerá veľmi nadšene.“

stonestack_renovation/tiktok

Bábika mala veľké modré oči a staromódne ružové šaty. Dá sa povedať, že veľká časť internetu z nej zostala zhrozená.

„Predaj dom.. tá bábika bola dvojnásobne chránené z nejakého dôvodu,“ napísal jeden používateľ.

Neviem ako vy, ale ja som videla príliš veľa hororov, v ktorom bábika hrala hlavnú rolu a nikdy to neskončilo dobre. Keby niečo takéto nájdem vo svojom dome, ukryté v dvoch kufroch a ešte aj pripútaná? Hypotéka-nehypotéka, dovidenia dom!

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 nekompetentných ľudí, ktorých absolútne nezaujíma ich práca

Praktický návod ako umývať dieťa