in

Modelka si nechala predĺžiť nohy o 15 centimetrov. Teraz to ľutuje a je zahanbená. Neurobila to kvôli sebe

Modelka Theresia Fischer z Nemecka podstúpila pred niekoľkými rokmi dosť extrémnu operáciu a pridala k svojim pôvodným 167 centimetrom až 15 centimetrov výšky. Za procedúru minula 130 000 libier (cca 152 000 eur) a teraz meria 182 centimetrov. Píše o tom LADBible. 

Pre tých z vás, ktorí nevedia, ako takáto procedúra prebieha, postup zahŕňa vkladanie kovových tyčí do holení človeka, aby im dodali výšku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Theresia (@theresiafischer)

Fischerová procedúru opísala pre Bild: „Holenná kosť je zlomená, lýtkové svaly sú rozštiepené a v oboch prípadoch je použitá teleskopická tyč. Dolné končatiny natiahnete samostatne tak, že jednou rukou držíte koleno a druhou rukou skrutkujete chodidlo dovnútra, kým nezacvakne. Desať cvaknutí denne na každej strane prinesie ďalších 0,5 milimetra výšky.“ 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Theresia (@theresiafischer)

Neurobila to pre seba

A hoci modelka v čase, keď bola zo zákroku viac než nadšená, tvrdila, že bola maximálne spokojná s výsledkami, teraz už 31-ročná žena hovorí, že si želá, aby ho nikdy nepodstúpila. 

Fischerová v rozhovore pre rozhlasovú stanicu MDR Jump prezradila, že to urobila len preto, aby potešila svojho vtedajšieho manžela, ktorý ju prosil, aby šla pod nôž.

Keď si spomenula na rozhovory, ktoré spolu viedli, povedala pre rozhlas, že jej jej bývalý povedal: „Theresia, vieš, že mám rada vysoké ženské. Takže toto by som si naozaj prial. Mohla by si získať až o 14 centimetrov viac.“

Modelka zároveň prezradila, že jej jej bývalý často opakoval, že bez neho nič nedokáže a že ho vo svojom živote nutne potrebuje. To maximálne ovplyvnilo jej sebavedomie.

„A ak vám to povedia 20, 30, 60, 70-krát, potom veríte, že bez neho nie ste ničím. Nikdy predtým som to neriešila, pretože som bola vždy spokojná so svojím telom,“ priznala Theresia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Theresia (@theresiafischer)

Zákrok ľutuje

Fischerová pri pohľade späť priznala, že ju rozčuľuje ako rýchlo sa nechala ovplyvniť slovami svojho bývalého.

„Hanbím sa, pretože som súhlasila s operáciou, ktorá sa nemala stať,“ povedala.

Je to obrovský rozdiel oproti tomu, čo tvrdila chvíľu po tom, ako zákrok podstúpila. Vtedy dokonca tvrdila, že jej okorenil sexuálny život. 

V roku 2019 Fischerová povedala, že je s výsledkami skutočne spokojná a po tom, ako si zažila šikanovanie v tínedžerskom veku podstúpila túto operáciu na zvýšenie sebavedomia.

Dodala, že to malo skutočne veľký vplyv na jej sexuálny život.

Vysvetlila: „Môj sex je teraz lepší! S nohami som sa stala veľmi flexibilnou a mám viac priestoru na manévrovanie v posteli.“

Vtedy však tiež priznala, že sa jej na internete dostalo veľa negatívnej pozornosti kvôli tomu, že podstúpila tento zákrok.

„Teraz sa cítim šťastná a spokojná so svojimi nohami, ale na internete ma zasiahla vlna nenávisti,“ povedala televízna osobnosť.

„Veľmi ma to bolí. Vďaka procedúre na predlžovanie nôh som našla samú seba a konečne som prekonala svoju starú traumu zo šikanovania,“ dodala vtedy Theresia.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre