in

Môže sa to stať každému z nás. Muž sa so synom zastavil na čaj, vyhral pol milióna

Je všetko naplánované a stane sa, čo sa má stať? Niektorí tomu veria, iní zasa nie. V konečnom dôsledku je to jedno, život predsa musí ísť ďalej za každých okolností. Byť v správnom čase a na správnom mieste však môže človeku dopomôcť k lepšiemu životu.

Zdroj: Pexels.com – Leah Kelley, Pexels.com – Hannah Nelson

Svoje by o tom vedel povedať aj muž z Washingtonu s iniciálkami D. B. Ten raz v jedno poobedie vzal syna zo školy, keď zrazu dostal chuť na ľadový čaj. Ten pravidelne kupoval v obchodnom reťazci Evergreen Food Store. Keď muž kupoval svoju obľúbenú pochutinu, rozhodol sa, že si k nej zakúpi aj stierací žreb. A veru urobil dobre.

Keď D.B. zotrel tento svoj žreb s názvom Six Figures game, čakala na neho výhra vo výške 500 000 dolárov. Obdivuhodné je však aj to, čo urobil v momente, keď sa dozvedel o svojej výhre. Američan ihneď zavolal svojej mame, informoval ju o svojom šťastí a sľúbil jej, že jej okamžite splatí dlh v zdravotnom systéme a ona tak bude môcť odísť do dôchodku.

Zdroj: Wikimedia Commons

Mužovi z Washingtonu sa však nepošťastilo po prvýkrát v súvislosti so stieracími žrebmi. Ako sám povedal, v tom istom obchode si rovnako kúpil pred tromi rokmi stierací žreb a vyhral 10 000 dolárov. To však nie je všetko. Pred šiestimi rokmi, taktiež na tom istom predajnom mieste, zotrel výhru vo výške 1000 dolárov. Tento muž má skrátka neuveriteľné šťastie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre