in

Muž bol nútený streliť medveďa paintballovou pištoľou, aby vyšiel z jeho domu + VIDEO

Nadšenec prírody v South Lake Tahoe v Kalifornii vzal veci do vlastných rúk, keď vyhnal veľkého čierneho medveďa, ktorý sa rozhodol sedieť v priestore pod domom tak, že sa vplazil dovnútra a vypálil niekoľko výstrelov z paintballovej pištole, aby medveď utiekol.

Sociálna sieť Instagram Toogee Sielscha je pokrytá videami a fotografiami stretnutí so zvieratami, ktoré zažili ľudia v oblasti South Lake Tahoe.

Vo svojom profile hovorí, že sa zameriava na urbanizovanú populáciu čiernych medveďov v South Lake Tahoe.

Vo videu natočenom 26. decembra 2023 je Sielsch videný, ako nakúka do otvoru pod budovou, zatiaľ čo dovnútra mieri paintballovou pištoľou.

Potom prejde do priestoru na plazenie na všetkých štyroch a zmizne v ňom. O chvíľu neskôr je počuť zvuk paintballovej pištole, ktorá osemkrát praskla, kým spod konštrukcie vybehol obrovský čierny medveď.

Zdroj: Bergadder/Pixabay

Keď medveď vyšiel z priestoru, paintballovú pištoľ bolo počuť vystreliť ešte aspoň raz.

Sielsch-a je počuť, ako volá medveďa, ktorému hovorí „B“, dobrý chlapec, keď vybehne spod budovy. Jednu osobu stojacu vonku je počuť, ako hovorí: „Je to veľký medveď, bože.“ „Ach áno, má 500 libier,“ povedal Sielsch, keď sa vynoril zvnútra s baterkou v ruke.

Zdroj: JoaquinAranoa/Pixabay

V príspevku na Instagrame Sielsch povedal, že má dobré a zlé správy. Dobrou správou bolo, že našiel medveďa, ktorého nevidel od začiatku novembra. Zlou správou, poznamenal Sielsch, bolo, že ho musel vysťahovať spod obývaného domu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Pierce Brosnan čelí obvineniu po tom, čo sa údajne prechádzal v termálnych oblastiach Yellowstone

Tá najlepšia vianočná výzdoba (1. časť)