in

Muž dal svojej manželke ten najhorší narodeninový darček. To aspoň tvrdí ona, jeho názor je, že je nevďačná

Dostávanie darčekov je skvelá vec, nie však ak vaša polovička ignoruje vaše požiadavky a navyše trpíte nedostatkom spánku. Vedieť skryť svoju nevôľu nad nevítaným darčekom, nie je vždy ľahké, no pre jednu ženu bolo nemožné skryť, že sa jej nepáčilo, čo jej manžel urobil na jej narodeniny, a tak ju označil za nevďačnú. Píše o tom Mirror.

Foto: Pexels

Žena sa obrátila na Reddit a hľadala radu, či bola skutočne nevďačná za darček od svojho manžela k jej narodeninám, alebo či mala právo sa na neho hnevať. Vysvetlila, že manželovi už štrnásť dní pred narodeninami hovorila, že jediné, čo naozaj chce, je „chvíľa osamote“, pretože sa neustále stará o svoje dve deti – vo veku štyri a 10 mesiacov – keď nie je v práci.

V deň svojich narodením prišla domov z lekárne a potravín a našla svojho manžela v kuchyni ako pečie narodeninovú tortu. „Bude to tá najhoršia torta, akú si kedy jedla, ale bude fakt pekná,“ povedal jej.

Ona mu na to odpovedala: „Vieš, čo by bolo lepšie ako torta? Chvíľka osamote bez detí.“ 

Manžel však jej požiadavku znova odignoroval a strávil ďalšie štyri hodiny prípravou torty. Počas týchto štyroch hodín žena pripravila večeru a nachystala deti do postele. 

Foto: Pexels

Muž navyše stihol odbehnúť do obchodu, keďže mu došla poleva. O 22:00 konečne dokončil zdobenie na torte a žena povedala, že bol zo svojho výtvoru nadšený. Ona mu však povedala, že „bola nahnevaná, pretože namiesto času bez detí som v podstate všetku večeru/kúpele/posteľ robila sama, aby mohol upiecť peknú tortu, ktorú som nechcela ani neprosila.“

Jej manžel navyše stihol celej rodine poslať fotku torty, čiže ak by ju odmietla alebo povedala niečo zlé, všetci z rodiny by mohli byť na ňu nahnevaný. Manžel však tvrdil, že je nevďačná a neurobil nič zlé.

Neskôr pridala ďalší kontext. Manžel sa jej totiž predtým opýtal, či jej môže kúpiť k narodeninám kajak za 500 dolárov, čo viedlo k ďalšej hádke. Spýtala sa ho, kedy si podľa neho nájde čas na kajak, keď nedokáže ísť ani sama do potravín.

A tak zhodnotil, že najlepší darček pre jeho manželku bude torta. Očividne sa však opäť mýlil. Čo myslíte vy?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre