in

Muž minul viac ako 160 000 eur na bolestivú operáciu, aby bol o 15cm vyšší

Každý má niečo, čo na svojom tele nemá rád, či už je to znamienko, oči príliš ďaleko od seba, oči príliš blízko seba, odstávajúce uši, vysoké čelo, nízke čelo, úzke pery, veľké pery, kilá navyše, príliš vychudnuté telo, vysoký na svoj vkus, nízky na svoj vkus, a tak ďalej a tak ďalej. Každý si na sebe nájde tisíc nedostatkov, z ktorých väčšinu na vás iní normálne ani nevnímajú.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Yef (@yefersoncossio)

Ľudia sa týchto svojich “nedostatkov” pokúšajú zbaviť rôznymi spôsobmi, či už diétami, plastickými operáciami, kozmetickými prípravkami alebo TikTokovými radami, ktorými boli v dnešnej dobe nahradené staré dobré babské rady.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Yef (@yefersoncossio)

29-ročný Yeferson Cossio z Kolumbie začal mať komplexy zo svojej výšky po tom, ako v určitom veku prestal rásť. Verejne priznáva, že si uvedomuje, že so svojimi 172cm sa nedal zaradiť medzi trpaslíkov, no ani medzi obrov, no nevidí problém v tom, zbaviť sa svojho komplexu umelým ľudským zásahom, keď na to má peniaze.

Zdroj: Instagram / yefersoncossio

Yeferson sa teda rozhodol minúť viac ako 160 000 eur na najbolestivejšiu operáciu vo svojom živote, aby umelo povyrástol. Ak očakávate nejakých banálnych pár milimetrov, to by bol skutočne bizarný príbeh. Zaplatiť toľko peňazí za pár milimetrov navyše by v nadpise článku pravdepodobne vyzeralo vtipnejšie.

Zdroj: Instagram / yefersoncossio

Nie, muž vďaka operácii povyrástol o obdivuhodných 15cm, čo teda jednoznačne nie je málo. Stálo to však za tú bolesť? Operácia totiž zahŕňa zlomenie končatín, vloženie kovového prístroja medzi tieto dve zlomené polovice končatiny a následné postupné oddaľovanie zlomených polovíc behom ich opätovného zrastania. Tento proces je zdĺhavý a veľmi bolestivý.

Zdroj: Instagram / yefersoncossio

Yeferson je šťastný, že sa na tento zákrok odhodlal ísť, a s výsledkom je veľmi spokojný. Lekár ho ubezpečil, že po úplnom zotavení si bude môcť užívať úplne bežný život, behanie, skákanie, cvičenie, nič by nemalo v budúcnosti predstavovať problém.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

14 krát, kedy ľudia urobili niečo, pri čom si poviete „wow“

Activision Blizzard zaplatí 54 miliónov dolárov za rodovú diskrimináciu a sexuálne obťažovanie