in

Muž nastražil pascu, aby dolapil zlodeja balíkov. Moment, kedy zlodej všetko oľutoval, zachytil na video

Muž pripravil pascu na zlodeja balíkov z Amazonu a dotiahol ho až pred spravodlivosť. Newyorčan Carlos Mejia použil šikovnú fintu a nechal na prahu svojich dverí falošné balíky. Jednoduchá pasca veľmi rýchlo zabrala a zlodej sa na ňu chytil.

Vo virálnom videu na TikToku, ktoré získalo viac ako 800 000 zobrazení, používatelia sociálnych sietí videli, že Carlosova stratégia sa vyplatila, keďže zábery zachytávajú zlodeja, ktorý sa snaží vopchať balík do ruksaku, no v tom momente ešte nevie, čo ho čaká. 

Carlos totiž v momente, ako si ho všimol na kamere, vybehol z domu a rozhodol sa zlodeja konfrontovať.

@lossmokes1Caught thief♬ original sound – Losmej31

„Ja som len nechcel, aby ti ich niekto zobral, brácho,“ tvrdil Victor, keď sa snažil Carlosa uprosiť. Stáť zoči voči mužovi s baseballovou pálkou muselo byť pre neho rozhodne desivé.

Podozrivý, neskôr identifikovaný ako Victor Stazzone, sa snažil Carlosa presvedčiť, že je jeho sused a býva na rohu, takže vie o situácia a snažil sa mu len pomôcť. Údajný zlodej prosil o milosť a dúfal, že ho Carlos nechá ísť. Majiteľ domu však držal Victora na mieste, kým neprišla polícia. Dokonca sa mu podarilo zastaviť aj jeho pokus o útek. 

@lossmokes1♬ K DOT LIKE THAT – Stank Music

Klipy, ktoré boli neskôr nahrané na TikTok, ukazovali Victora obkľúčeného policajtmi, pričom na jednom z videí bolo napísané: „Zatknutý.“

Po zatknutí Victor čelil obvineniam z drobnej krádeže, prechovávania kradnutých vecí a trestného činu neoprávneného vniknutia na cudzí pozemok. Jeho zatknutie sa ešte zdramatizovalo po tom, ako obvinený zlodej tvrdil, že potrebuje sanitku, pretože jeho ruka potrebuje lekárske ošetrenie.

„Dôstojník, za čo ma zatýkate?“ Victor bol citovaný, ako sa pýta policajta, keď leží tvárou na zemi a sú mu nasadené putá.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre