in

Muž niekoľko dní oslavoval bez toho, aby si uvedomil, že ho postrelili do hlavy

Myslíte si, že keby vám niekto upravil frizúru guľkou do hlavy, určite by ste si to všimli? Možno si predstavujete, že byť postrelený do hlavy musí neskutočne bolieť. Alebo že je to okamžitá smrť.

Zdroj: Pexels / Tima Miroshnichenko

21-ročný Mateus Facio z Brazílie však tvrdí, že to v skutočnosti nie je až tak jednoduché. Na Nový Rok sa Mateus rozhodol oslavovať vonku na pláži s kamarátmi. Pamätá si, že ho behom toho niečo silno udrelo do hlavy, no mávol nad tým rukou s domnienkou, že po ňom niekto pravdepodobne hodil kameň.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa UNILAD (@unilad)

Tvrdí, že náraz bol hrozne silný, ako keby niekto detonoval bombu vnútri jeho hlavy. Po pár minútach už však nič necítil, krvácanie ustalo, mladý muž si dal jednu osviežujúcu sprchu a na druhý deň vyrazil na ďalšie kolo osláv.

Zdroj: Pexels / Cottonbro Studio

Bolo to 2. januára, keď si po ceste domov zo žúrky uvedomil, že ho neposlúcha pravá ruka. Aj nad tým však mávol rukou a až do 4. januára tomu nevenoval veľkú pozornosť. V ten deň však už nemohol ignorovať fakt, že ruku doslova ťahal za sebou, a navštívil preto lekára.

Zdroj: Pexels / Karolina Grabowska

Neurochirurg, ktorý sa Matea ujal, tvrdí, že mladý muž mal veľké šťastie, pretože guľka sa mu zavŕtala do hlavy mimo akékoľvek dôležité centrum. Stačilo pár milimetrov, a Mateus by zostal napríklad s celkovo paralyzovanou pravou stranou tela.

Zdroj: Pexels / Jonathan Borba

Napriek tomu, že operácia bola riskantná, lekárom sa podarilo náboj z jeho hlavy úspešne vybrať, a tvrdia, že Mateus by sa mal do 20-30 dní úplne zotaviť. Po uvedomení si, že ho niekto postrelil priamo do hlavy a takmer ho zabil, začala polícia vyšetrovanie pokusu o vraždu a snaží sa vypátrať, komu náboj patrí.

Zdroj: Pexels / Pixabay

Je však naozaj nepredstaviteľné, že niekto dokázal chodiť 4 dni s nábojom v hlave, akoby sa nikdy nič nestalo, a dokonca oslavovať. Bol to však študent, študenti vydržia všetko.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Odkvapkávač riadu

10 perfektných momentiek, aké sa len tak nevidia