in ,

Muž odradil svedkov Jehovových naozaj kreatívnym spôsobom. Pomohla mu s tým jeho mačka

Muž na sociálnej sieti priznal ozaj bizarný zážitok. Pred pár rokmi totiž prišiel s kreatívnym spôsobom, ako sa zbaviť svedkov Jehovových. Píše o tom Boredpanda.

Muž otvoril dvere, nechávajúc medzi ním a neznámymi mužmi sieťku, a oni hneď spustili svoj preslov. „Takýto ľudia mi pripadajú otravní a snažím sa im aj sebe ušetriť čas tým, že im dám hneď vedieť, že ma to nezaujíma bez toho, aby som bol k nim drzý,“ vysvetlil muž. Čakal teda, kým nastane chvíľka ticha, aby im mohol povedať, že nemá záujem, no potom sa stalo niečo nečakané.

Zdroj: Pexels

K mužovi prišla čierna mačka jeho dcéry a so zamňaukaním sa posadila k jeho nohám. 

„Počul som, že niektoré kulty sú poverčivé, keď ide o čierne mačky,“ vysvetlil muž a našťastie pre neho, to bolo tak aj v tomto prípade.

Keď svedkovia Jehovovi zbadali čiernu mačku, prestali hovoriť a začali na ňu zízať. Muž to hneď využil, pozrel sa na mačku a povedal jej: „Myslím, že ovládač je na gauči.“ 

Zdroj: Pexels

Na jeho prekvapenie jeho mačka spolupracovala, postavila sa a zašla za roh, takmer akoby naozaj šla hľadať spomínaný ovládač. 

Muži na druhej strane dverí boli v šoku a nevedeli prísť k slovu. Muž to hneď využil a zatvoril im dvere pred nosom. Odvtedy sa už pred jeho domom neukázali. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre