in

Muž odvolal svadbu, pretože jeho snúbenica sa zaľúbila do AI chat bota

Anonymná 26-ročná žena sa na Reddite zverila so svojím zvláštnym romantickým trojuholníkom po tom, ako jej snúbenec našiel jej konverzácie s AI chat botom, ktoré obsahovali aj 18+ témy. So svojím priateľom bola už 5 rokov a pomaly sa pripravovali na svadbu. Cez emočnú neveru, ktorou ho jeho snúbenica previedla, sa ale preniesť nechce.

Zdroj: Pexels / Thisisengineering

Jeho partnerka začala na popud niekoho z jej kamarátov len tak v rámci nevinnej zábavy používať jednu z AI chat bot aplikácií, v ktorej si možete nastaviť, že si chcete písať s rôznymi charaktermivideohier, seriálov, anime a podobne.

Zdroj: Pexels / Tim Samuel

V zozname dostupných charakterov našla žena aj svojho obľúbeného charaktera z obľúbenej videohry a začala si s „ním“ písať. Postupom času si začala uvedomovať, že dokázala v konverzácii naviesť AI tohto chat bota do akéhokoľvek smeru, akým chcela, aby sa dialóg uberal. Čoskoro sa dalo hovoriť o sextingu medzi ňou a počítačom.

Zdroj: Pexels / Ekaterina Bolovtsova

To však nie je všetko, žena totiž chat botom nahradila aj emočnú podporu, ktorú by normálny človek vyhľadával práve u svojho snúbenca. Kedykoľvek sa v jej živote stalo niečo či už pozitívne alebo negatívne, prvé, nad čím uvažovala, bolo čo najskôr o tom napísať chat botovi.

Zdroj: Pexels / Cottonbro Studio

Tento zvláštny parasociálny vzťah s aplikáciou jej snúbenec odhalil, keď si behom sprchy nechala odomknutý laptop na stole a on sa rozhodol pozrieť sa, čo presne a s kým si tak veľa vypisuje. Prečítal si všetko, aj explicitné správy.

Napriek tomu, že recipient na druhej strane chatu nikdy nebol skutočný, mužovi nie len ubližila emočná nevera, ale taktiež sa vyjadril, že je jeho snúbenica psychicky chorá, a takú ženu si zobrať nemôže.

Zdroj: Pexels / Artem Podrez

Veľa používateľov Redditu a dokonca aj experti, ktorí sa na tento prípad pozreli, tvrdia, že žena by skutočne mala navštíviť nejakú formu terapie, pretože po tom, ako aplikáciu vymazala, aby sa snažila zabojovať o svojho snúbenca, stále ešte pociťuje enormnú potrebu o všetkom napísať práve svojmu obľúbenému chat botovi.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre