in

Muž prišiel na premiéru Duny 2 na jeho vlastnom piesočnom červovi. Tomuto sa hovorí zanietenie!

Planéta Arrakis, ktorá je známa svojim horúcim a suchým podnebím, je známa aj jedným obzvlášť zvláštnym obyvateľom; obrovským piesočným červom. A hoci vo filme môže vyvolávať strach, tento fanúšik sa ho v reálnom svete rozhodol skrotiť. Píše o tom UNILAD.

Prvýkrát ste mohli piesočného červa vidieť vo fime Dune z roku 2021 a objavil sa aj v jeho pokračovaní. Ľudia tak presne vedeli, ako vyzerá, no nik nečakal, že si z neho vezmú inšpiráciu.

Používateľ TikToku @josh.gammon zdieľal video filmového fanatika prezlečeného za Fremena (jazdca na červoch) ako štýlovo prichádza do kina, pričom jazdí na svojom vlastnom piesočnom červovi.

@josh.gammon lead them to paradise #dunemovie #dune #amctheaters ♬ original sound – History of Cinema

Nie je známe, ako tohto červa vytvoril, no ako môžete vidieť, jeho kreativita sa vyplatila, keďže z neho ľudia nedokázali spustiť oči a to nielen v realite, ale tiež na sociálnej sieti.

Fanúšikovia filmu boli z toho zanietenia nadšení a rozhodli sa to vyjadriť v komentároch pod videom. „Takíto diváci filmov sú úžasní,“ poznamenal jeden komentujúci a ďalší mu hneď prisvedčil: „Úroveň odhodlania, ktorú všetci radi vidíme.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre