in

Muž sa rozhodol zažalovať 27 žien. Dali mu totiž negatívne recenzie vo facebookovej skupine

Muž z Chicaga žaluje 27 žien, požadujúc 75 miliónov dolárov po tom, čo na neho napísali negatívne recenzie v zoznamovacej skupine na Facebooku, pričom ho nazvali „veľmi clingy“ (príliš naviazaný) a „ghoster“ (ten, čo sa už neozve). Píše o tom Oddity Central.

32-ročný Nikko D’Ambrosio tvrdí, že jeho povesť bola poškodená po tom, čo niekoľko žien, ktoré tvrdia, že s ním chodili, zverejnilo svoje negatívne skúsenosti s ním v súkromnej facebookovej skupine s názvom ‚Are We Dating the Same Guy‘ (Chodíme s rovnakým mužom?) 

Populárna skupina vznikla v New Yorku, no odvtedy sa rozvetvila do ďalších veľkých miest a využívajú ju najmä ženy, aby sa podelili o svoje skúsenosti s mužmi a požiadali o radu ohľadom rôznych „red flags“. 

Zdroj: Pexels

V prípade D’Ambrosia desiatky žien napísali hanlivé komentáre, označili ho za clingy (príliš pripútaného k nim) alebo ho obviňovali z toho, že ich po tom, čo dostal, čo chcel, úplne odstránil zo svojho života a už sa im neozval. 

Teraz muž z Chicaga žaluje niekoľko z týchto žien, ako aj moderátorov tejto facebookovej skupiny a časti materskej spoločnosti sociálnej siete o 75 miliónov dolárov.

Všetko sa to začalo, keď žena zverejnila príspevok o Nikkovi D’Ambrosiovi vo facebookovej skupine, kde tvrdila, že s ním chodila, a opísala, ako sa „veľmi rýchlo stal clingy“, vychvaľoval sa peniazmi a „stále hovoril o tom, ako nechcem vidieť jeho zlú stránku, najmä keď mal obchodné hovory.“ To privolalo množstvo podobných komentárov od iných žien, ktoré opísali svoje skúsenosti s ním.

„Pred viac ako rokom som s ním párkrát chodila – povedal mi, čo som chcela počuť, kým som sa s ním nevyspala, a potom sa na mňa vykašľal… vyhla som sa tomu,“ napísala napríklad jedna žena.

Nikko D’Ambrosio priznáva, že randil so ženou, ktorá uverejnila pôvodný príspevok vo facebookovej skupine „Are We Dating the Same Guy“, pričom spolu absolvovali množstvo „nepozoruhodných rande“, pričom poukazuje na to, že nikdy nemali exkluzívny vzťah. Teraz ženu obviňuje, že o ňom v skupine šírila nepravdy v snahe pokaziť mu povesť.

Právnici muža tvrdia, že v dôsledku správania obžalovaných bol vystavený ohováraniu, doxxingu (zverejnenie súkromných informácii človeka bez jeho vedomia) a narušeniu súkromia, a žiada odškodné. Podľa žaloby požaduje 75 miliónov dolárov.

„Obžalovaní zverejnili svoje poburujúce, kruté a zlomyseľné lži o žalobcovi s vedomím, že vyhlásenia boli nepravdivé, alebo s bezohľadným ignorovaním toho, či sú alebo nie sú pravdivé,“ uvádza sa v sťažnosti D’Ambrosio. „Ich protiprávne konanie je tak poburujúce, čo sa týka charakteru a také extrémne, že presahuje všetky možné hranice slušnosti a treba ho považovať za kruté a v civilizovanej komunite úplne netolerovateľné.“

D’Ambrosio tiež tvrdí, že zdieľanie jeho osobných fotografií vo facebookovej skupine a to, že sa stal terčom toľkých negatívnych komentárov, mu spôsobili „osobné poníženie, duševné utrpenie, emocionálny stres, úzkosť a stratené zárobky“.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zatiaľ čo mu doktori z mozgu vyberali nádor, chlapík hral na gitaru. Doktori operovali pri hudbe System of a Down

Muž z Čiech vlastní najväčšiu zbierku Lega na svete