in

Muž si kúpil celý dom na Amazone za 20 500 libier, ale keď vstúpil dovnútra, zbadal do očí bijúci problém

Na Amazone si môžete kúpiť takmer čokoľvek – teraz si dokonca môžete objednať celý „skladací“ dom. Všetci vieme, aké ťažké je v dnešnej dobe ťažké zarobiť si na dom, ale Amazon prišiel s riešením. Môžete získať plnohodnotný dom za niečo viac ako 20 000 libier.

S priemernou cenou domu v Spojenom kráľovstve okolo 288 000 libier sa to zdá ako obrovská výhoda, ak máte dosť odvahy si ho objednať. Ale jeden influencer, ktorý sa rozhodol impulzívne kúpiť montovaný dom na Amazone, zistil, že s jeho skromným príbytkom je obrovský problém.

Zdroj: PhotoMIX Company/Pexels

Tvorca obsahu @hittaa_jeff kúpil dom z rozmaru, ale momentálne v ňom nechce bývať. Napriek tomu, že bol kompletne vybavený domácimi spotrebičmi, kúpeľňou – a dokonca aj dvomi súpravami pohoviek a konferenčným stolíkom, nedokázal sa v ňom postaviť.

Vo videu na TikToku tento muž povedal: „Mám 23 rokov a práve som si kúpil dom z Amazonu,“ povedal. Potom ukázal vnútro nehnuteľnosti, ktorá na prvý pohľad vyzerá dosť pôsobivo, no čoskoro si uvedomil, že sa môže dotknúť stropov.

Zdroj: Scott Webb/Pexels

TikToker vysvetlil, že strop je 15 centimetrov pod priemernou výškou muža v Spojenom kráľovstve a USA – takže poznamenal, že by to bol veľký problém pre vyšších ľudí.

Vysvetlil: „Nebudem tu bývať, v skutočnosti idem na Airbnb, pretože ako som povedal v predchádzajúcom videu, stropy sú veľmi nízke.“

Zdroj: Tomáš Malík/Pexels

Podrobne uviedol, že dom je v poriadku, a čakal len na povolenia na jeho prenájom, ako aj na plánovanie jeho malej úpravy, pretože nebol „fanúšikom“ poskytnutého nábytku.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre