in

Muž si na bejzbalový štadión priviedol aligátora na vôdzke

Streda 27.9., Philadelphia v Amerike – Muž sa rozhodol ísť na bejzbalový zápas so svojím asistenčným zvieraťom. Nebol to však žiadny vodiaci pes alebo iné tradičné domáce zvieratko, ale aligátor, ktorého si muž menom Joie Henney priviedol na vôdzke údajne ako emocionálnu podporu.

Zdroj: Instagram / wallygatornjoie

Henney sa vyjadril, že jeho puto s Aligátorom, ktorého sám pomenoval Wally, je veľmi špeciálne. Wally bol nájdený v jazierku v zábavnom parku „Disney World“. Premiestňovanie aligátorov na iné miesto v divočine je štátom zakázané, a preto sa Henney rozhodol poskytnúť mladému aligátorovi nový domov u seba.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Wally Gator (@wallygatornjoie)

Podľa Henneyho začal byť aligátor veľmi prítulný po tom, ako Henney upadol do hlbokej depresie kvôli strate niekoho blízkeho. Akoby Wally vycítil, čo pán domáci v tej chvíli potreboval, Henney sa zobudil na gauči a jeho netradičné domáce zvieratko mu ležalo na hlave ako prítulná mačka. Veľmi rád sa objíma s kýmkoľvek a nepredstavuje žiadnu hrozbu ani pre deti.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Wally Gator (@wallygatornjoie)

Odvtedy Henney berie svojho domáceho miláčika takmer všade, do mesta, k lekárovi, a dokonca s ním spí v posteli. Podľa jeho slov je Wally úplne odlišný ako akýkoľvek iný aligátor, ktorého Henney vo svojom živote stretol. Nevie, čo je agresia alebo hnev, a vždy keď Henney potrebuje psychickú podporu, Wally to vycíti a príde ho objať. „Cítim sa milovaný“, hovorí.

Zdroj: Instagram / wallygatornjoie

Ale ako by ste sa zachovali vy, keby ste na ulici stretli niekoho s aligátorom na vôdzke? Veď sa pozrite, nevyzerá úplne neškodne?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre