in

Muž si zo srandy zmenil meno na niečo úplne bizarné, pretože ho chcel vidieť vyvesené v takmer každej budove

Veľa ľudí neznáša svoje meno a je to vcelku prirodzené. Môžeme to prirovnať k tomu, ako veľa ľudí neznáša pošuť svoj hlas na nahrávkach a vo videách. Aj keď dôvod pre neznášanie svojho hlasu na nahrávkach je úplne iný.

Zdroj: Pexels / Heiner

Naše meno je s nami od narodenia a počúvame ho celý život. Tí nešťastnejší, ktorých rodičia si z dieťaťa pri výbere mena skutočne vystrelili, no aj tí, ktorí so svojím menom jednoducho nie sú spokojní, majú vždy možnosť dať sa premenovať.

Zdroj: Pexels / RDNE Stock Project

Legálne sa vaše meno dá zmeniť na v podstate čokoľvek, čo si želáte, minimálne teda v Amerike. Na Slovensku sa zmeny mena alebo priezviska riešia cez matričný úrad a to väčšinou podaním žiadosti na zmenu, ktorá môže byť zamietnutá.

Zdroj: Pexels / Cytonn Photography

Vráťme sa však k dnešnému príbehu. Muž, pôvodne známy ako Deano Wilson, má veľmi rád humor a veľmi rád rozosmieva svoje okolie. A aj to ho priviedlo k myšlienke svojho najlepšieho vtipu, ktorý považuje za úplný hrot humoru.

Zdroj: Youtube / New York Post

Deano si dal totiž zo srandy, no natrvalo zmeniť meno na “Fire Exit”, čo v preklade znamená Únikový Východ. 39-ročný muž tvrdí, že vždy chcel, aby jeho meno viselo na každom rohu, a teraz budú ľudia v prípade núdze v budove vždy utekať v podstate k nemu. Jeho meno je vraj teraz známejšie ako Elton John. Každá väčšia alebo verejne prístupná budova bude mať niekde na stene vystavené jeho meno, a to dokonca v každej krajine a v každom jazyku.

Zdroj. Youtube / New York Post

Jeho rodina a známi sa na jeho zmene mena smejú, a pán “Fire Exit” si myslí, že sa mu podaril hrozne dobrý vtip.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre