in

Muž vytvára falošné obálky kníh a berie ich so sebou do metra, aby videl, ako ľudia zareagujú

Scott Rogowsky nie je obyčajný vtipkár – tento newyorský komik je už celkom veľká hviezda. Scott je známy svojou talkshow Running Late With Scott Rogowsky, mobilnou hernou šou HQ Trivia a mnohými virálnymi videami. Nie je teda prekvapením, že jeho žartíky patria k tým najlepším.

Zatiaľ čo niektorí ľudia sa môžu skrývať za superinteligentné obaly kníh a predstierať, že ich čítajú, aby vyzerali vzdelaní, nikto nepredstiera, že číta knihy, aby vyzeral ako šialenec alebo úchyl. Nikto okrem komika Scotta Rogowského.

A nielen to, robil to v newyorskom metre, jednom z najrušnejších systémov metra na svete.

Odvážny komik pred očami ostatných cestujúcich predstieral, že je zaujatý takými pochybne pomenovanými a nesmierne vtipnými knihami, ako sú Rozhodne nie porno, Mein Kampf: pre deti!, Ako zadržať prd, Slut-Shaming vášho dieťaťa, Sprievodca začiatočníka ľudskou taxidermiou a 1000 miest, ktoré treba vidieť, než vás popraví ISIS.

Nápady na obálky svojich kníh vymyslel jednoducho tak, že si prečítal skutočnú knihu s názvom Ako byť čierny. Netreba snáď dodávať, že viacerí cestujúci boli viac než prekvapení komikovými odvážnymi nápadmi na názvy kníh, hoci im to určite urobilo cestu do práce o niečo zaujímavejšou ako zvyčajne.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre