in

Muž zistil, že nie je čarodejník, až po tom, ako ho po ceste na Rokfort zastavila známa stena na nástupišti 9 3/4 z filmu Harry Potter

Pre tých, ktorí nevedia – ale povedzme si úprimne, je tu niekto, kto nevidel ani jeden diel Harryho Pottera? – nástupište 93/4  je doslova múr medzi dvomi vlakovými nástupišťami, cez ktorý Harry Potter pri svojej prvej ceste na čarodejnícku školu v Rokforte prešiel ako duch, aby mohol naskočiť na Rokfortský Expres vlak.

Zdroj: Pexels / Gabriela Palai

Normálne každému dochádza, že kus steny v skutočnom, nefilmovom Londýne je hmotný a ako si to mladý muž nedávno sám odskúšal, tak aj poriadne tvrdý.

Zdroj: Youtube / Storyful Viral

Niektorí ľudia sa ale jednoducho potrebujú na vlastnej koži presvedčiť, že naozaj neboli povolaní do čarodejníckych radov Rokfortu, a rozbiť si nos o hromadu londýnskych tehál.

Zdroj: Youtube / Storyful Viral

Presne tak si to krátko potreboval otestovať nemenovaný mladý muž, ktorý sa na videu zdieľaného na Storyful vyrútil spoza chrbty turistov a fanúšikov Harryho Pottera, ktorí sa prišli na nástupište pozrieť. Preskočil cez zábrany, ktoré mali udržovať turistov od steny, a rozbehol sa nosom priamo proti múru.

Zdroj: Youtube / Storyful Viral

Dopadlo to, samozrejme, veľmi očakávane. Takmer si pri náraze rozbil okuliare, v sekunde sa otočil na päte, a než ktokoľvek stihol poriadne zareagovať, rozbehol sa čo najďalej od miesta činu. V prípade, že by ste mali záujem, pozrieť si celé video, nájdete ho TU.

Zdroj: Pexels / RDNE Stock Project

Tentokrát teda asi žiadne čary a kúzla. Ktovie, možno ho Rokfort prijme budúci rok.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

12 fotiek, ktoré si budete musieť pozrieť aspoň dvakrát

Školská lavica