in

„Muži hovoria, že chlpy na ženách sú hnusné, no nevedia si ani nechať narásť poriadnu bradu“

V dnešnej dobe „body“ pozitivity sa už nikto z nás nečuduje, keď na internete narazí na rôzne vizuálne extrémy. Dnes už sa zdá, že čím kontroverznejší obsah človek začne na svoje sociálne siete pridávať, tým viac pozornosti a popularity sa mu dostane. A ženské ochlpenie je jedna z tém, ktoré na internete priťahujú pozornosť a reakcie v rôznej podobe.

@ittybittycherrybbYall will never know that level of confidence

♬ original sound – Itselenaaaa💕

26-ročná Cherry z Ameriky, taktiež známa ako Hairy Cherry (v preklade chlpatá Cherry), sa na internete prezentuje ako modelka, ktorá propaguje prirodzené ženské ochlpenie pod pazuchami, na nohách a na intímnych oblastiach.

@ittybittycherrybb Who has all the time for an everything shower every day? Save water, stay hairy #hairyarmpitsquad ♬ original sound – Char🤘🏻

Mladá žena okrem pridávania fotiek s jej ochlpením na svojich sociálnych sieťach dokonca aj predáva fotky podobného charakteru na vyžiadanie. Podľa jej tvrdení si takýmito fotkami dokáže mesačne zarobiť až krásnych 18 500 EUR.

@ittybittycherrybbLets go

♬ Oh so we are being RUDE – Brittnea 🐾

Paradoxne jej muži často ponúkajú napríklad 4 000 dolárov za to, že sa oholí. Cherry ale žiletku odmieta, a to určite preto, že ak si každý mesiac zarobí chlpatými pazuchami 18 000 EUR, neoplatilo by sa jej zobrať 4 000 dolárov za jedno oholenie. Logicky.

@ittybittycherrybb Fr #hairylegs ♬ original sound – 🐾💈

Podľa nej je smiešne, že muži od žien očakávajú prirodzenú krásu, no majú problém s ochlpením, ktoré je práve súčasťou ženskej prirodzenej krásy. Často sa stretáva s predstavami, že chlpaté podpazušie automaticky znamená, že žena smrdí, a že neholiť sa je nehygienické, zatiaľ čo u mužov to spoločnosť považuje za úplne normálne.

@ittybittycherrybb I look so much better this way #hairylegscheck ♬ original sound – Hairy Cherry

Cherry dostáva na internete obrovskú kopu kritiky a urážok, no veľa ľudí ju taktiež podporuje. Mladá žena hovorí, že neľutuje svoje rozhodnutie, podporovať týmto spôsobom ženy a ich prirodzenú krásu.

@ittybittycherrybb Making a friendship on the beach 🥰 #hairylegscheck ♬ original sound – 𝑛𝑒̀𝑙𝑙𝑎ଓ

Ak za to skutočne dostáva toľko peňazí, koľko tvrdí, vôbec sa nečudujeme, že to neľutuje, no finančná odmena je pravdepodobne jej najsilnejšou motiváciou.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Ria
20 dni dozadu

Nic v zlom, ale ide podporovat prirodzenu krasu s umelymi nechatami? Hmm, to ma fakt logiku…

14 zábavných fotiek, kedy sa ľudia originálnym spôsobom snažili predať zrkadlo #1

Doktor odporučil pacientovi jesť viac rýb