in

Mužovi, ktorý terorizoval mesto, bolo po odhalení zakázané nosiť fetišové oblečenie na päť rokov

Maskovaný muž má na päť rokov zakázané nosiť fetišové oblečenie po tom, čo bol uznaný vinným z obťažovania. 32-ročný záhradník Joshua Hunt bol odhalený ako muž za maskou, ktorý znepokojoval ľudí vo svojej oblasti. Hunt bol minulý mesiac uznaný vinným z dvoch trestných činov úmyselného obťažovania, poplachu alebo tiesne podľa zákona o verejnom poriadku.

Bristolský magistrátny súd sa dopočul, že Hunt v noci 7. mája vystrašil dve motoristky v Bleadone neďaleko Weston-super-Mare. Teraz okresný sudca zakázal 32-ročnému mužovi nosiť svoj čierny oblek alebo „plaziť sa, krútiť sa alebo zvíjať na zemi“ na päť rokov. Tiež mu zakázali nosiť akýkoľvek typ masky alebo pokrývky tváre okrem zdravotných dôvodov.

Zdroj: BPM Media

Lawrence Wilcox z Avon a Somerset Police uviedol, že Hunt bol od roku 2018 spojený s celkovo 25 incidentmi. Povedal: „Dôkazy o predchádzajúcich incidentoch sú založené na spravodajských správach a tie posledné sú oveľa konkrétnejšie.“ 32-ročný muž bude zapísaný v registri sexuálnych delikventov počas celého trvania päťročného zákazu nosiť fetišové oblečenie na verejnosti.

Zdroj: Getty Images

Príkaz vydal okresný sudca Joanna Dickens, ktorý povedal: „Vaše činy určite spadajú do podmienok zákona. Sú to jednoznačne akty sexuálnej povahy so sexuálnym prvkom. Ak tento príkaz porušíte, môžete ísť do väzenia. Vydal som tento príkaz len preto, že si myslím, že je naozaj potrebné chrániť pred vami verejnosť.“

Zdroj: PA

Súd sa dopočul, že keď ho začiatkom tohto roka zatkla polícia, Hunt povedal: „Nie som ten muž, nevlastním žiaden taký oblek. Nie som to ja. Nie som nebezpečný, som normálny človek, mám len zopár problémov.“ Počas súdneho procesu Hunt povedal, že mu „vôbec nenapadlo, že to, čo robí, vystrašuje ľudí“ a sudca uznal, že sa za to aspoň ospravedlnil.

Zdroj: BPM Media

Hlavný inšpektor Jonny Murray, policajný veliteľ v North Somerset, povedal: „Tieto trestné činy a jeho širší vzorec správania sme brali neuveriteľne vážne a dúfame, že obvinenia z trestného činu a občianskoprávne konania, ktoré sme podali, ubezpečili ľudí, že nebudeme tolerovať toto úplne neprijateľné správanie. Dúfame, že toto nariadenie o sexuálnom riziku pomôže ochrániť verejnosť pred poškodením a trápením a zabráni tomu, aby sa podobné incidenty opakovali.“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Ona má 24, on má 85 a samozrejme sú bláznivo zaľúbení. Pár sa navyše pokúša o ich prvé dieťa

11 ľudí, ktorí sa objavili v zlom čase na zlom mieste a zničili tak niečiu fotku