Mužovi sa po sexuálnej hre zasekol v zadku osviežovač vzduchu – museli ho operovať

Experimentálne sexuálne hry sa nemusia vždy skončiť najlepšie. O tomto fakte sa presvedčil aj muž z Dominikánskej republiky, keď sa mu v jeho zadku zasekol osviežovač vzduchu a bol tak nútený podstúpiť operáciu.

CEN

Keď bol 40-ročný muž prevezený do nemocnice Francisco Moscoso Puello v Santo Domingo, doktori sa nestíhali diviť čo sa stalo. Celý incident vysvetlila až žena zraneného. Podľa nej ju muž počas sexu poprosil, aby do neho strčila plechovku osviežovaču vzduchu Glade. Tá sa v ňom zasekla a bolo po hre. Operácia na odstránenie plechovky trvala okolo dvoch hodín.

CEN

Hovorca nemocnice povedal, že muž je stabilizovaný a zotavuje sa z incidentu. Tiež ešte dodal, že podobné incidenty nie sú nezvyčajné a často sa objavujú prípady so zaseknutým vibrátorom. Našli sa aj prípady so zaseknutou zeleninou či inými plastovými predmetmi. Osviežovač vzduchu tu podľa neho dovtedy nemali.

Zdravotnícki poradcovia vydali správu, v ktorej hovoria, že uvedenie predmetov do tela na sexuálne uspokojenie je potenciálne nebezpečná praktika, ktorá by mohla ovplyvniť zdravie a dlhodobý sexuálny život. Takéto pokusy s nebezpečnými predmetmi môžu spôsobiť krvácanie, poškodenie čriev alebo iné zranenia.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Ja vám len chcem pomôcť

Únosca prenasledoval ženu až do karate klubu – vynášali ho odtiaľ na nosidách