in

Na svadbe venovala manželovi vulgárny tanec – diváci boli pohoršení

Nevesty bývajú počas svadobného dňa zvyčajne zasypávané chválou, ale táto žena to nezažila. Čelila obrovskej kritike, po zdieľaní záberov, na ktorých tancuje veľmi nevhodný tanec, svojmu manželovi na kolenách počas svadobnej oslavy.

Väčšina novomanželov sa o svojom prvom tanci rozprávajú dlho pred svadbou, vyberajú pieseň, chodia spolu na hodiny tanca, aby všetko bolo dokonalé. Tiktokerka a mama, Natalie Rose, sa rozhodla pre iný štýl novomanželského tanca.

O svoju pôsobivú choreografiu sa podelila vo videu na TikToku, ktorý zobrazoval jej manžela, sediaceho na stoličke, zatiaľ čo ona predvádzala nie príliš romantické pohyby.

@itsnatalierosee 🍹🤣 #weddingnight #funtimes ♬ Lollipop – Album Version (Explicit) – Lil Wayne

Je mi úplne jasné, že každý muž, by takéto niečo od svojej manželky ocenil, ale v iný čas, na inom mieste, nie zrovna na svadobnej hostine. To však Natalie očividne nezastavilo, pretože video zdieľala s hashtagmi „svadobná noc“ a „zábavné chvíle“.

V popise videa napísala: „Keď si na svojej svadbe vypila príliš veľa drinkov.“

100 ľudí, 100 chutí, a na svojej svadbe nech si každý robí čo chce, ale čo je veľa to je veľa. Fanúšikovia skritizovali Nataliinu tanečnú zostavu hneď po tom, ako ju zdieľala na internete.

itsnatalierosee/instagram

Istá slečna do komentára napísala: „Prisahám, že svadobné hostiny sú v dnešnej dobe strašne vulgárne a nechutné. Svadobné šaty tiež. Ľudia zabúdajú, že je to svadba a nie nočný klub!“

Ďalšia nespokojná diváčka to komentovala: „Trápne. Ľudia nemajú žiadnu hanbu.“

Zhodou okolností, tanec sa nepáčil predovšetkým ženám. Žeby za tým bola žiarlivosť, že oni taký tanec svojmu nastávajúcemu nevenovali?

itsnatalierosee/instagram

Niektorí diváci však Natalie veľmi podporujú a dokonca sa im to zdá vtipné.

„Toto ste mali robiť po recepcii. Obdivujem, že ste toto všetko dokázala s alkoholom v sebe. Som ohromený!“, znel jeden z podporných komentárov.

Hoci Natalia svojim predstavením neulahodila každému, dala jasne najavo, že sa za svoje tanečné pohyby nehanbí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre