in

Na túto akčnú komédiu mnoho ľudí už zabudlo, no zaslúži si druhú šancu. Nebudete sa vedieť prestať smiať (+ trailer)

Filmov je dnes toľko, že niekedy je jednoduché prehliadnuť klasiky, ktoré sú stále dobré aj po rokoch. Výnimkou nie sú ani komédie, ktoré zvládajú rozosmievať generácie. 

Zdroj: Touchstone Pictures

Film Niet čo stratiť (Nothing to Lose) vyšiel v roku 1997 a je akčnou komédiou. Režíroval ho Steve Oedekerk, ktorý je zodpovedný za známe filmy ako Ace Ventura: Volanie prírody alebo Medzi nami zvieratami.

Oficiálny popis znie: „Nickova manželka je v posteli s jeho šéfom. Neskôr dostane od zlodeja auta pištoľou po hlave, ale dupne na plynový pedál. Po spoločných dobrodružstvách – lúpežných prepadnutiach, vlámaní, bezohľadnej jazde, pomste atď. skončia ako priatelia. Nasledujú zvraty.“

Vo filme hrajú Martin Lawrence, Tim Robbins, John C. McGinley, Giancarlo Esposito, Kelly Preston, Michael McKean, Rebecca Gayheart, Susan Barnes a Irma P. Hall.

Zdroj: Touchstone Pictures

Rozšírený popis znie: „Život úspešného mladého muža Nicka Beama sa zrútil vo chvíli, keď sa nečakane vrátil z kancelárie domov skôr a našiel svoju manželku v spálni so šéfom. Nick neurobil žiarlivú scénu, ale pokojne nasadol do auta a bez slova odišiel. Omylom sa zatúlal do veľmi nebezpečnej štvrte. Keď zastavil na križovatke, T. Paul mu skočil do auta so zbraňou v ruke a s kopou vyhrážok na perách. Nešťastný lupič si však vybral nesprávneho človeka v nesprávnom čase. Nick nebol v pozícii, aby sa nechal zastrašiť revolverom, a tak zamkol dvere, dupol na plyn a cez protesty šokovaného lupiča vyrazil na „cestu smrti“. Počas ďalších dobrodružstiev v arizonskej púšti sa títo dvaja veľmi odlišní muži pomaly zbližovali, až napokon dostali geniálny nápad. Prepadnutím vlastného podniku by sa Nick pomstil svojmu záletnému šéfovi a nešťastný zlodej T. Paul by sa konečne dostal k poriadnemu balíku peňazí…“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre