in

Najhlúpejšie otázky od zákazníkov – skutočné príbehy zo života ľudí

Práca s ľuďmi vie byť pekne náročná. Potvrdia ti to ľudia, ktorí dennodenne pracujú s ľuďmi. No vie to byť aj pekná sranda. Najmä keď sú požiadavky zákazníkov perly, vznikajú veľmi vtipné situácie. My sme pre teba vybrali tie najlepšie, ktoré ťa rozhodne pobavia až ti slzy od smiechu potečú.

 

 
 

   
guest

7 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Dikino
Dikino
3 roky dozadu

No ja som predával hodinky ktoré mali 100m Vodotesnosť. A chlapík sa pýtal či je to od brehu 50m tam plávania a 50m späť. alebo 100m tam a 100m späť.

Mary
Mary
3 roky dozadu

Vlastníme autodielňu, pred ňou plno áut a príde zákazník s otázkou: Opravujete tu aj autá?

Mirec
Mirec
3 roky dozadu

Mal som potraviny. Prišiel deduško a že chce RUMOVÉ Pralinky. Momentálne som ich nemal. Tak sa rozhliadol a zabil ma v ľufte: Študetskú pečať a pol litra rumu.

Martina
Martina
3 roky dozadu

V nemocnicnom bufete. Dobry, prosim predavate banany? Ja: nie. Zakaznicka: Ale v kosi je supka od bananu… ja: vonku stoja sanitky…. Asi to nepochopila a odisla

Domči
Domči
2 roky dozadu

Brigádovala som v tescu, raz za mnou prišla pani či nemáme schwarzwaldskú minerálku lebo ona si kupuje iba tú a nič iné nevypije. Hodinu sme jej vysvetlovali že nič také v tescu nieje iba ak schwarzwaldská šunka. Hučala do nás potom si dala zavolať riaditeľa a jačala doňho ďalšiu hodinu, že prečo sme to pre ňu neobjednali. Toto sa opakovalo 4x za týždeň 😫

baqq
baqq
1 rok dozadu
Odpovedať   Domči

a už ste ju konečne objednali?

Nový model Tesly od Elona Muska je na smiech celému internetu (10+ zábavných obrázkov)

Dávajte na to pozor!