in

7 najhlúpejších vecí, ktoré ľudia počuli niekoho vysloviť nahlas

Súčasťou krásy ľudstva je to, akí sme všetci nedokonalí. Pomyslite na tú úroveň naivity, falošných nádejí a nesprávnych predpokladov, či presvedčení, ktoré počujete okolo seba z každej strany. No nie je to nádhera?

 

#1 Jedno dievča sa raz na hodine opýtalo, na čo existujú farmy, keď si aj tak všetko jedlo kupujeme v supermarketoch. Učiteľka bola taká sklamaná, že musela odísť. My sme nerozumeli, ako mohla preliezť do 8. triedy.

 

#2 Asi pred 17 rokmi som pracovala v kaviarni, kde sme vykladali s kolegyňou šálky na kávu.

Kolegyňa: „Prečo sa nevyrábajú aj šálky pre ľavákov?“

Ja: *Bez slova som otočil šálku o 180 stupňov.“

Za pár rokov bola tá slečna asistentka vedúceho.

 

#3 Jedno dievča mi raz povedalo, že je nemožné, aby som bol Vietnamec, pretože Vietnam bola vojna a nie krajina. Toto sa stalo na vysokej škole.

 

#4 Pred pár rokmi sme viedli s kolegom debatu o veľkom zatmení. Počúval nás ďalší kolega, ktorý na to zdesene povedal, „Vy na to naozaj veríte?“ Mysleli sme si, že nás zle počul, ale on pokračoval, „Neviete, že keby Mesiac vošiel do Slnka, roztopil by sa?“ Úprimne som si myslel, že takýto ľudia neexistujú. 

 

#5 Pracoval som v hoteli. Hosť sa ma opýtal, prečo dnes nie je žiadny ohňostroj na Deň nezávislosti. Boli sme v Bratislave.

 

#6 Keď som mal 13 rokov, povedal som kamarátovi, že existuje liger – úspešne spárený lev v tigrom. On mi na to odpovedal: „Ty idiot, tigre sú samice levov.“

 

#7 Ja: „Je dokázané, že ak sa ti sníva o páde a dopadneš na zem, zomrieš v spánku.“

Kamarát: „To musí byť nejaká hovadia. Ak niekto zomrie v spánku, ako môže potom vedieť, o čom sa mu snívalo?“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Fotografie od ľudí, ktorým sa v daný deň minulo šťastie

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #364 – evolúcia cestného inžinierstva