in

10 najsledovanejších filmov na Netflixe: Troll, Matka, či Projekt Adam!

Netflix je obľúbená streamovacia služba, ktorú mnohí určite dobre poznáte. Známy web Cosmopolitan nedávno priniesol zoznam 10 najsledovanejších filmov na Netflixe. Pozrite, ktoré snímky si ľudia púšťajú na tejto platforme najčastejšie.

10 – Trol (Troll)

Trol je najsledovanejší neanglický film na Netflixe. Je to akčná a dobrodružná fantasy snímka z roku 2022. V hlavných úlohách hrajú Ine Marie Wilmann, Kim Falck, či Mads Sjøgård Pettersen.

9 – Matka (The Mother)

The Mother je americký akčný thriller z roku 2023. Tu sa v hlavných rolách predstavili Jennifer Lopez, Gael García Bernal a Joseph Fiennes.

Autor tejto fotografie je Nathan Congleton

8 – Extraction

Aj toto je americký akčný thriller, tentokrát z roku 2020. Názov filmu do slovenčiny preložený nebol, v češtine vyšiel pod titulom Vyproštění. Tu hlavné postavy hrali Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal alebo Randeep Hooda.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

7 – Na nože: Glas Oion (Glass Onion: A Knives Out Mystery) 

Toto je americký film z roku 2022, ktorý je radený do žánrov krimi-komédia a mysteriózny dramatický thriller. V tomto prípade si ústredné postavy deja zahrali Daniel Craig a Edward Norton. Jednu z vedľajších úloh hrá napríklad aj Kate Hudson.

Autor tejto fotografie je judaluz83

6 -We Can Be Heroes

We Can Be Heroes je akčná fantasy dráma z USA z roku 2020. Zišlo sa v nej hviezdne herecké obsadenie, hlavné úlohy stvárnili Pedro Pascal, Priyanka Chopra Jonas a Christian Slater.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

5 – The Gray Man

Akčná dráma a thriller The Gray Man bola natočená v roku 2022 v USA. Aj tu sa predstavili známi herci, za všetkých spomeňme mená ako Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas alebo Billy Bob Thornton

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

4 – Bird Box

Ani tento film z roku 2018 sa zatiaľ nedočkal svojho slovenského názvu, v susednom Česku vyšiel pod menom V pasti. Je to dramatický sci-fi thriller a horor. V tomto prípade si v hlavných úlohách zahrali Sandra Bullock, Trevante Rhodes, či John Malkovich.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

3 -Projekt Adam (The Adam Project)

Projekt Adam je akčná dobrodružná sci-fi komédia. Vznikla v roku 2022 a natáčala sa v USA. Aj v tomto filme sa zišli zaujímavé mená, hrajú tu Ryan Reynolds, Walker Scobell, Mark Ruffalo, Jennifer Garner alebo Zoe Saldana.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

2 – Don’t Look Up

Film Don’t Look Up sa nakrútil v USA a vyšiel v roku 2021. Je to komediálno-katastrofická sci-fi dráma. Hlavné postavy deja stvárnili Leonardo DiCaprio s Jennifer Lawrence. Vo vedľajších rolách sa predstavili napríklad Meryl Streep, Cate Blanchett, či Jonah Hill.

Autor tejto fotografie je Ninha Morandini

1 – Red Notice

Najsledovanejším filmom na Netflixe je akčná komédia a krimi-thriller z roku 2021 Red Notice. Je to americký veľkofilm, kde si hlavné úlohy zahrali hviezdy Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre