in

Najviac nenávidené televízne postavy všetkých čias ! Niektoré vás skutočne prekvapia

Všetci máme nejakú postavu, ktorá sa objaví v našom obľúbenom seriáli a okamžite sa nám celý seriál znechutí. Možno zabila niekoho, koho ste mali naozaj radi, alebo má naozaj otravný smiech, v každom prípade ju nenávidíte. Želáte si, aby v seriáli nebola, a volili by ste ju, za najhoršiu postavu všetkých čias.

Okej, „nenávisť“ sa môže zdať ako silné slovo, ale priznajme si, že všetci sme ju niekedy zažili počas sledovania televízie.

A teraz, boli vďaka hlasom fanúšikov, odhalené „najnenávidenejšie televízne postavy všetkých čias„.

Ranker zozbieral viac ako 239,3 tisíc hlasov (zatiaľ), aby zistil, ktoré postavy majú diváci najmenej radi. Pôvodný rebríček odhalil, že 3 z 12 najnenávidenejších postáv boli z Game of Thrones, pričom do zoznamu sa dostala aj postava z Priateľov a Glee.

Mario Solera/flickr

Tento predchádzajúci zoznam pochádzal z neuveriteľných 178 000 hlasov a vyvolal značný rozruch, pretože detská televízna postava sa dostala do rebríčka spolu so skutočnými zločincami a vrahmi. V tomto virálnom rebríčku sa na prvom mieste umiestnil Joffrey Baratheon zo seriálu Hra o tróny, na druhom Ramsey Bolton a na siedmom Cersei Lannister, všetci z rovnakého seriálu.

The Vile Eye/youtube

Medzi tým všetkým je Caillou z detského vzdelávacieho televízneho programu na deviatom mieste a hlavná postava Rachel Berryová z Glee na dvanástom mieste. Emily Walthamová z Priateľov je na desiatom mieste – veď viete, tá, čo sa vydala za Rossa a snažila sa mu zabrániť, aby sa stretával s Rachel.

Fanúšikovia sa rozhorčili, keď na treťom mieste uvideli Skyler Whiteovú z Breaking Bad a napísali: „Ako je možné, že Skyler je nenávidenejšia ako Cersei?“

Zurik 23M/youtube

Ako sa zhodli mnohí ďalší: „Cersei si zaslúži toto miesto v prvej trojke, ak máme byť úprimní.“

Mnohí s tým tiež súhlasili: „Skyler Whiteová si nezaslúži toľko nenávisti.“

Zatiaľ čo mnohým vadilo viac, že tam bol umietnený malý chlapec z JojkoTV: „Môj chlapec Caillou neurobil nič zlé,“ a pýtali sa: „Počkajte, čo Caillou urobil?“

genebrooks/flickr

Odkedy sa zoznam rozšíril na sociálnych sieťach, má už 239,3 tisíc hlasov a prvé miesta sa nezmenili, Ramsey Bolton a Joffrey Baratheon sa nepohli. Odvtedy sa však situácia dramaticky zmenila, keďže Shou Tucker z filmu Fullmetal Alchemist a Rachel Berryová sa vyšvihla na štvrté miesto.

Na piatom mieste je Todd Alquist zo seriálu Breaking Bad, šiesty je The Walking Dead The Governer a siedme miesto patrí Livii Soprano. Cersei Lannister je na ôsmom mieste a Caillou zostal na deviatom.

A ďalší nový prírastok, Ezra Fitz z Pretty Little Liars, je dvanásty.

FanAboutTown/flickr

Zoznam sa stále aktualizuje a nájdete ho tu.

Kam by sa zaradila vaša najnenávidenejšia postava?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre