in

Navonok vyzerá ako perfektné miesto, susedstvo však skrýva tajomstvo. Pri tomto psychologickom trileri zabudnete dýchať (+ trailer)

Hoci má tento film pomalšie tempo, o to viac budete mať pri jeho pozeraní zimomriavky. To, čo sa zdá ako perfektné susedstvo, je totiž miestom, z ktorého niet úniku.

Zdroj: XYZ Films

Film Vivárium (Vivarium) z roku 2019 je označovaný ako mysteriózny sci-fi horor, ale tiež psychologický triler. Film režíroval Lorcan Finnegan, ktorý stojí za filmami Without Name, Nocebo a Foxes.

Oficiálny popis znie: „Mladý pár, ktorý hľadá dokonalý domov, sa ocitne v pasci v záhadnom labyrinte plnom rovnakých domov.“

Hrajú Imogen Poots, Jesse Eisenberg, Jonathan Aris, Molly McCann, Olga Wehrly, Senan Jennings, Danielle Ryan a Eanna Hardwicke.

Zdroj: XYZ Films

Rozšírený popis znie: „Vivárium je zvyčajne uzavreté prostredie určené na chov zvierat alebo na ich výskum. Jesse Eisenberg a Imogen Poots v umeleckej alegórii kolobehu konzumnej spoločnosti predstavujú pár, ktorý si chce kúpiť dom. To zamilovaný pár zavedie do úplne novej štvrte s názvom Yonder. Rýchlo si však uvedomia, že niečo nie je v poriadku; všetky budovy vyzerajú rovnako a zdá sa, že okrem páru tu nie sú žiadni iní obyvatelia. Situácia sa vyostrí, keď si dvojica uvedomí, že sa nachádza uprostred labyrintu. Hľadajú úkryt v bezpečí jedného z domov a snažia sa nájsť cestu von. Vtom zazvoní zvonček a na prahu sa objaví zvláštny balík…“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre