in

Nechtové dizajny, ktoré sa kreatívne vymkli spod kontroly

Upozornenie: Tieto nechtové dizajny vám môžu spôsobiť extrémnu žiarlivosť a ohromnú túžbu okamžite si naplánovať ďalšie stretnutie v nechtovom salóne.

#1

 

#2

 

#3

 
 

 

#4

 

#5

 

Každý si je určite vedomý toho, že beauty trendy môžu byť občas dosť divoké. Nechty sú priam ako stvorené na to, aby ste sa nechali uniesť a kreatívne sa vyžili. Ako dokonalé čisté maliarske plátno, ktoré ponúka neobmedzené možnosti. Až kým sa vám to trochu nevymkne spod kontroly.

 

#6

 

#7

 

#8

 

#9

 

#10

 

#11

 

#12

 

Len pokračujte, nechajte sa inšpirovať. Hľadali sme na celom internete, aby sme vám priniesli tie najúžasnejšie fotografie nechtového umenia. Tieto fotografie poskytnú vášmu „umeleckému ja“ dostatok inšpirácie pre váš ďalší štýl.

 

#13

 

#14

 

#15

 

#16

 

#17

 

A teraz vážne. Ako sa hovorí: „proti gustu žiaden dišputát“. Ale pri týchto fotkách vás napadá len jedna otázka. Prečo? Estetická stránka je jedna vec, ale ako toto funguje po tej praktickej? Vzhľadom na totálnu nepoužiteľnosť týchto dizajnov v bežnom živote dúfajme, že vznikli ako čistá recesia pre pobavenie.

 

#18

 

#19

 

#20

 

#21

 

#22

ZDROJ

   
guest

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Nikk
Nikk
1 mesiac dozadu

Sú to nechty urobené len na fotenie a internet… !! Neverím, že s tým môžu tiež ženy existovať a niečo robiť.. Ak sa mýlim, tak moja recenzia je , hnus čistý hnus toto mať na rukách..

Chlapi majú dosť vtipov o svojej výške. Operácia na predĺženie nôh začína stúpať na popularite

8 produktov, ktoré sa prekvapivo ukázali ako užitočné