in

Nemohli si dovoliť domov dôchodcov a tak sa vydali na plavbu. Teraz žijú na výletnej lodi

Nemohli si dovoliť domov dôchodcov, a tak skončili na výletnej plavbe. Marty a Jess Ansenovci si zarezervovali 51 plavieb tam a späť a tvrdia, že je to cenovo dostupnejšie a príjemnejšie ako bývanie v domove dôchodcov. Píše o tom portál Brightside.me.

Dobrodružný pár vyplával na svoju inauguračnú plavbu 16. júna 2022. Odvtedy sa neprestali plaviť a doposiaľ podnikli 51 výletov a strávili viac ako 450 dní na lodi Coral Princess spoločnosti Princess Cruises. Na tejto lodi tak strávili viac času ako väčšina posádky.

Zdroj: Pexels

Pár prezradil, že nad týmto krokom dlho nepremýšľali a jednoducho zarezervovali prvú plavbu, ktorá im padla pod nos. Dvojica totiž zistila, že plavba okolo sveta na dva roky je lacnejšia možnosť ako náklady spojené s domovom dôchodcov.

„Je to náš životný štýl,“ vysvetlili. Pár totiž už predtým podstúpil niekoľko plavieb výletnou loďou a tak presne vedeli, do čoho idú.

Život na palube Coral Princess im priniesol jedinečný súbor výhod. Okrem malebných výhľadov a neustáleho zmyslu pre dobrodružstvo manželia našli útechu v rôznych dostupných aktivitách, od tanca až po príjemnú večeru. Navyše im kajutu neustále upratuje personál a tak nemajú žiadne starosti. Dokonca žartovali, že už ani nevedia ako si ustlať posteľ, keďže to už tak dlho nemuseli robiť.

Celú reportáž o kreatívne zmýšľajúcej dvojici si môžete pozrieť tu:

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre