in

Neuveriteľný príbeh: Muž počas tankovania podal v lotérii, vyhral tučnú sumu

Existujú náhody? Výhercovia lotérií by možno vedeli odpovedať na túto otázku dosť jasne. Z času načas predsa nezaškodí podať si a hrať o tisícky či milióny eur. Túto myšlienku pravdepodobne zdieľal aj istý muž v Spojených štátoch amerických.

Zdroj: stockking/Freepik.com, Wikimedia commons

Tankovanie nie je práve najobľúbenejšou činnosťou pre vodičov, no tomuto výroku by po svojej nedávnej skúsenosti zakontroval istý vodič Uberu z amerického mesta Shoreline. Ten sa totiž pred svojou pracovnou zmenou zastavil ráno na benzínovej pumpe, aby doplnil do svojho tátoša kvapalinu z čierneho zlata. Akosi mu však bolo dlho pri tejto aktivite a počas nej sa rozhodol podať čísla do lotérie.

Čo sa však ale nestalo – šťastný vodič, ktorý si zvolil 5 šťastných čísel, napokon večer zistil, že vyhral krásnu sumu 110 000 amerických dolárov. Výherca médiám prezradil, čo plánuje s týmto nečakaným peňažným prilepšením urobiť. A veruže bol celkom skromný.

Obyvateľ Shoreline chce zobrať svoje dve deti na večeru, splatiť svoju dlžobu a vziať svoju rodinu na dovolenku. Vo svojom zamestnaní tak pravdepodobne ostane, keďže tieto plány sú až akési priskromné.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre