Nevesta mala na svadbe “príšerný” problém. Fotky jej “kazila” tehotná družička. Teraz sa nerozprávajú

Svadba je pred väčšinu žien veľkým dňom, o ktorom snívajú už od malička. To je dôvod, prečo chcú, aby bol svadobný deň skutočne výnimočný a ony na ňom zažiaria. Nie vždy však dopadnú veci tak, ako si ich dámy vysnívajú. Svoje o tom vie i neznáma nevesta, ktorá sa rozhodla na Reddite, s nepríjemnosťou, ktorá sa jej na svadbe stala.

Problémom bola jedna z družičiek. Konkrétne to, že bola vo vysokom štádiu tehotenstva. Nevesta si počas toho, ako kontrolovala fotografie, všimla, že tehotná družička Kate na svadobných fotografiách drží za bruško. To vyhodnotila tak, že budúca mamička príliš predvádzala svoje bruško a dieťa v ňom. Preto jej povedala, aby takto nepózovala a tvárila sa, že je iba moletnejšia. Počas svadby ju musela na to dokonca viackrát upozorňovať, aby nepózovala ako tehuľka.

Po svadbe odišli mladomanželia na svadobnú cestu a po ich návrate domov. Nevesta si všimla, že sa jej Kate vyhýba a stráni sa akéhokoľvek kontaktu s ňou, pričom pred svadbou sa zvykli rozprávať takmer každý deň.

Cítila som, že sa mi vyhýba. Dnes mi ďalšia z družičiek prezradila, že je na mňa Kate naštvaná, pretože som chcela, aby na svadobných fotografiách vyzerala ako moletka a nie ako tehotná. Som z toho naštvaná. Musí chápať, že som si objednala svadobné fotografovanie a nie fotenie tehotnej mamičky,” napísala žena. S pochopením sa však v komentároch nevesta nestretla. Ľudia sa postavili na stranu Kate.

Zanechať komentár

avatar

RUSKO: Žena mu na narodeniny objednala striptérku, deti okolo sa pozerali či tlieskali a manželka si to natáčala

Muž obrábal svojej partnerke intímne partie takým spôsobom, až jej privodil mŕtvicu