in ,

Nymfomanka sa podelila o intímne informácie spájajúce sa s touto diagnózou

Žena, ktorej bola diagnostikovaná nymfománia, sa podelila o to, aké je to žiť s touto diagnózou.

Nymfománia je nekontrolovateľná alebo nadmerná sexuálna túžba, a niekedy sa označuje ako hypersexuálne správanie. Raz sa dokonca predpokladalo, že hypersexualita postihuje 3 – 10 % celkovej populácie USA.

woman leaning on bed
Autor tejto fotografie je M.

Keďže ide o dosť zriedkavý stav, jedna žena, ktorej bola nymfománia diagnostikovaná, sa na Reddite rozhodla dať priestor ľuďom, aby sa jej opýtali otázky týkajúce sa tohto stavu. V príspevku žena prezradila, že jej túto poruchu diagnostikovali minulý rok. Odvtedy začala s terapiou a stanovila si hranice, podľa ktorých sa snaží žiť posledných pár mesiacov.

I’m a diagnosed nymphomaniac, AMA.
byu/NewStay9582 inAMA

Na otázku o „hraniciach“, ktoré si vytvorila, 25-ročná žena odpovedala: „Hranice zahŕňajú stanovenie vymedzeného času na masturbáciu a robiť to len doma, mať sex len po tom, čo som dostatočne dlho popremýšľala o jeho možných účinkoch na môj život, v ideálnom prípade len v rámci romantického vzťahu, úplne vyradenie pornografie, uvedomenie si, čo spôsobuje moje sexuálne nutkanie, pretože je často spôsobené inými psychickými problémami, ktorými prechádzam, a namiesto toho, aby som ho odmeňovala konaním na základe uvedeného nutkania, zamerala sa na príčinu (úzkosť, depresia, neistota, stres atď.).“

Tiež prezradila, že v istom období svojho života mala sex niekoľkokrát týždenne, a masturbovať dokázala niekoľkokrát denne.

woman in black t-shirt and black shorts standing on black area rug
Autor tejto fotografie je Ashley Byrd

„Väčšinou to bolo aspoň 4 – 5-krát denne,“ povedala žena o svojich predchádzajúcich masturbačných návykoch. „Robila som to hneď, ako som sa zobudila (niekedy som začala dokonca v spánku) a často som kvôli tomu meškala do práce.

Dokonca sa pristihla, že to robí cestou do práce alebo aj v práci. Nakoniec dodala, že neprejde hodina bez toho, aby nemyslela na sex.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre