in ,

Obloha, plná divne vyzerajúcich oblakov, prinútila ľudí myslieť si, že to spôsobilo UFO

NASA zachytila zábery oblakov, ktoré vyzerali ako zo sci-fi filmu. Vysvetlili jav, ktorý mnohí pripisovali mimozemšťanom.

pinterest

Vesmírnej agentúre sa koncom januára podarilo pomocou družice Terra zachytiť zábery oblakov severne od ostrova Florida Keys. NASA vysvetlila, že ide o dutinové mraky, ktoré vyzerajú tak divne, že ľudia si mysleli, že sa jedná o UFO.

„Pri pohľade zdola môžu vyzerať, akoby bol z oblakov vyrezaný veľký kruh alebo elipsa,“ napísala NASA na svojej webovej stránke.

blacktiph/tiktok

Jeden mladík na TikToku zdieľal na svojej stránke video, s pohľadom na mraky zdola, počas rybárčenia na mori a klip sa stal okamžite virálnym. Vo videu ukazuje zmätene na množstvo divných oblakov, pričom komentujúci taktiež písali komentáre plné otázok.

@blacktiph Has anyone seen clouds like these before? We were fishing off Key West #strange #weather #clouds ♬ Stranger Things – Kyle Dixon & Michael Stein

„Nikdy v živote som nič takéto nevidel, toto nás v škole neučili. Myslím si, že to urobilo UFO,“ napísal jeden z používateľov.

„Za celý svoj život som videl veľa divne vyzerajúcich mrakov, ale nikdy nič takéto! Vyzerá to veľmi čudne,“ znel ďalší nechápavý komentár.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre