in

„Odhalila som pravdu, ktorú predo mnou môj manžel skrýval, keď som našla pár tampónov, ktoré neboli moje“

Každý vzťah sa jedného dňa dostanem do fáze, v ktorej sa vyskytne určitý problém. Je však len na nás, ako ho vyriešime. Táto žena síce konfrontovala svojho partnera, no aj napriek tomu mala určité pochybnosti. Ak ste zvedaví, ako sa situácia vyvinula, čítajte ďalej.

35-ročná žena menom Paris bola v manželstve šťastná 10 rokov, kým sa nezačali diať zvláštne veci. Objavila neznáme tampóny a iné zvláštne stopy. Jej manžel tvrdil, že o nich nič netušil.

„S manželom Georgeom sme si už viac ako desať rokov užívali šťastné manželstvo. Vždy sme boli navzájom synchronizovaní a transparentní. George si váži našu rodinu a nikdy som nepochybovala o jeho vernosti. Teda, kým sme sa pred deviatimi mesiacmi nenasťahovali do nášho nového bytu. Počas dlhej a únavnej služobnej cesty do iného štátu, ktorá trvala osem dní, sme s Georgeom zostali v spojení prostredníctvom častých telefonátov a textových správ. Bola som si istá, že mu chýbam rovnako ako on mne. Po návrate domov, dychtivá po osviežujúcej sprche kvôli horúcemu počasiu a únave z cestovania, som zamierila rovno do kúpeľne. Keď som otvorila jednu zo zásuviek, bola som prekvapená, keď som na vrchu mojich osobných vecí našila štyri tampóny, ktoré neboli moje.“

Zdroj: Sora Shimazaki / Pexels

Paris sa rozhodla priamo konfrontovať Georgea, pričom v ruke držala tampóny, keď požadovala vysvetlenie. George však popieral akúkoľvek vedomosť o tampónoch a tvrdil, že si myslel, že patria jej. Napriek svojmu šoku sa Paris rozhodla situáciu ďalej neeskalovať a pripísala to nedorozumeniu.

Ako čas plynul, v ich dome sa odohrali ďalšie zvláštne udalosti. „Pred niekoľkými mesiacmi som si začala všímať malé kvapôčky krvi roztrúsené na podlahe našej kúpeľne a okolo toalety. Hneď mi to pripomenulo občasné tampóny, ktoré som našla v našej kúpeľni. Ešte raz som konfrontovala Georga ohľadom krvavých škvŕn a znova tvrdil, že netuší, odkiaľ sa vzali.“

Zdroj: Two tampons in hands / Jamin Mahmood of Vulvani / Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0 DEED

Paris objavila v ich dome ďalšie dva tampóny, tentoraz v manželovej zásuvke blízko ich postele. Znova ho konfrontovala a on tvrdil, že sú na jeho krvácanie z nosa v dôsledku alergií. Aj napriek tomu však bola skeptická, keďže kvôli alergii nikdy predtým nezažil krvácanie z nosa. Rozhodla sa konať a nainštalovala kamery do kúpeľne a spálne bez toho, aby informovala Georgea. Predstierala, že verí jeho vysvetleniu, zatiaľ čo tajne zbierala dôkazy počas falošnej „služobnej cesty“ k rodičom.

Zdroj: Sora Shimazaki / Pexels

„Po návrate zo svojej akože služobnej cesty som čakala, kým George odíde, aby som si mohla pozrieť videozáznamy z kamier. Spočiatku na tom nebolo nič nezvyčajné, okrem toho, že jedol v posteli, čo sa mi nepáči. Keď som sa však pozerala ďalej, videla som, ako George používa nosový sprej a potom smrká. Zdalo sa, že je z toho celkom frustrovaný. Potom schmatol zo zásuvky tampón a použil ho na zastavenie krvácania z nosa, ktoré sa objavilo po vysmrkaní.“

Zdroj: Liza Summer / Pexels

Zatiaľ čo Georgeovo vysvetlenie bolo pravdivé, Paris zostala situáciou znepokojená. Keď sa George vrátil domov, konfrontovala ho priamo. Ukázalo sa, že George si na zvládnutie alergie namiesto obvyklých tabletiek kúpil nosový sprej. Nečítal si však pokyny a sprej používal nadmerne, čo viedlo ku krvácaniu z nosa. George si nechcel priznať chybu, aby sa vyhol jej prednáškam. Tento incident Paris rozhneval no zároveň sa jej uľavilo. Preto sa rozhodla prevziať zodpovednosť za Georgeove lieky a zabezpečiť, aby správne dodržiaval pokyny.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre