in

Oficiálny trailer zatiaľ nemáme, no niečo predsa len vieme! Ja, zloduch 4 vyjde už budúci rok!

Film Despicable Me, ktorý debutoval v roku 2010 a vytvoril ho Sergio Pablos, zožal celosvetový úspech a tak niet divu, že rovnako úspešné boli aj pokračovania a stále je potenciál na vytváranie ďalších. Rovnako úspešné boli navyše aj filmy o samotných Mimoňoch a tieto žlté postavičky sa nedá nezbožňovať. Píše o tom Collider.

Zdroj: Universal, Illumination Entertainment

Štvrtý film Ja, zloduch potvrdil generálny riaditeľ Illumination Chris Meledandri už v roku 2017 a o niekoľko rokov neskôr sme sa dočkali oficiálneho dátumu. Vo februári 2022 bolo oficiálne oznámené, že dátum vydania bol stanovený na 3. júla 2024.

Vzhľadom na to, že film je v súčasnosti stále vo výrobe, nie je k dispozícii žiadny trailer ani oficiálne fotografie. Rovnako nie je známe oficiálne obsadenie, no je jasné, že sa Steve Carell sa vracia v úlohe Grua. Po jeho boku sú Kristen Wiig ako Gruova manželka Lucy Wilde, Miranda Cosgrove ako ich adoptívna dcéra Margo, a Steve Coogan ako Silas Ramsbottom. Očakáva sa, že Nev Scharrel a Dana Gaier sa vrátia ako ich ďalšie dve dcéry, Agnes Gru a Edith Gru.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Despicable Me (@despicableme)

Zároveň neexistuje žiadna oficiálna synopsa, takže nevieme, o čom bude dej filmu, zvlášť keď najnovší film z tejto série Mimoni: Zloduch prichádza bol prequelom k všetkým Ja, zloduch filmom. 

Väčšina klebiet, ktoré kolujú o Ja, zloduch 4, však zahŕňajú domnienky o tom, že Lucy bude v tomto pokračovaní tehotná. 

Zdroj

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre